Banner 1 Banner 2 Banner 3
BEARCAT 2000 LT ES
 • BEARCAT 2000 LT ES
 • BEARCAT 2000 LT ES

BEARCAT 2000 LT
ES

Skútr pro těžkou práci i pohodlné cestování. Vysoká užitná hodnota a atraktivní cena. Jeden z nejuniverzálnějších pracovně-cestovních skútrů na trhu.
Všestrannost, spolehlivost a jednoduchost, to jsou hlavní přednosti sněžného skútru Arctic Cat Bearcat 2000 LT. Tento cenově atraktivní skútr umí vzít pořádně za práci, ale nezkazí přitom ani žádnou zábavu. Bearcat 2000 LT využívá stejné technologie jako vrcholný model 5000 XT - pohonný systém ACT Diamond Drive, rám Twin Spar, přední pérování AWS VII, elektronickou zpátečku a mnoho dalších. Vyhlášeně spolehlivý, ventilátorem chlazený dvoutaktní motor 565 ccm o výkonu 60 koní s extrémně čistým spalováním a elektrickým startérem pohání pás RipSaw o rozměrech 381 x 3835 mm.

Doporučená cena:

cena 279 900 včetně DPH

 • Motor 65 HP

  Motor 65 HP

  570 ccm 2T

 • Diamond Direct Drive

  Diamond Direct Drive

  Dokonalý pohonný systém

 • Pás Ripsaw ™ 1,25“

  Pás Ripsaw ™ 1,25“

  Vysokovýkonný hnací pás

 • Elektrické startování

  Elektrické startování

  ve standardní výbavě

 • Multifunkční displej

  Multifunkční displej

  Digitální i analogový displej

 • Maximální variabilita

  Maximální variabilita

  díky posuvným lištám

 • Pérování Slide-Action™

  Pérování Slide-Action™

  Aktivní zadní pérování

 • Sedadlo spolujezdce

  Sedadlo spolujezdce

  ve verzi LT

 • Přední pérování AWS VII

  Přední pérování AWS VII

  Stabilita a obratnost

 • Twin Spar ™ Chassis

  Twin Spar ™ Chassis

  Lehký a pevný rám

 • Elektronická zpátečka

  Elektronická zpátečka

  jedním stisknutím tlačítka

 • Systém ARC™

  Systém ARC™

  Výkyvný konec pásu

 • Robustní A-ramena

  Robustní A-ramena

  Vylepšená a zesílená

 • Úložný prostor

  Úložný prostor

  pod sedadlem

 • Zpětná zrcátka

  Zpětná zrcátka

  ve standardní výbavě

Motor 65 HP

Motor 65 HP

Dvoudobý, vzduchem chlazený 565cc motor je silný a zároveň úsporný, robustní i spolehlivý. Mimořádně čisté spalování a elektronická zpátečka pouhým stisknutím tlačítka jsou standardní výbavou.
 

Diamond Direct Drive

Diamond Direct Drive

Ke standardní výbavě Bearcata patří i klid vědomí, že jeho pohonný systém je mimořádně spolehlivý. Je to systém, který svoji bezporuchovost prokázal už nesčetněkrát při dlouholetém každodenním plném zatížení.

Tak třeba planetová převodovka ACT Diamond Direct Drive ™ může být přímo vzorem spolehlivosti. Umožňuje i velmi pomalou jízdu, aniž by na druhou stranu jakkoli omezovala maximální rychlost. Vysoce efektivní přenos síly z motoru na pás zajišťuje absolutně plynulou jízdu.

Pás Ripsaw ™ 1,25“

Pás Ripsaw ™ 1,25“

- Agresivní diagonálně uspořádané lopatky umožňují vynikající akceleraci a brzdění i na upraveném povrchu.
- Dělený profil lopatek dává skútru vynikající dopřednou i boční trakci.
- Úzká stavba lopatek snižuje valivý odpor pro vysokou maximální rychlost.
- Zesílená konstrukce lopatek zajišťuje vysokou trvanlivost a dlouhou životnost pásu.

Elektrické startování

Elektrické startování

Otočte klíčkem a spolehlivý elektrický startér probudí k životu motor vašeho Arctic Cata. Jednoduché, rychlé a spolehlivé. Zábava může začít.

Multifunkční displej

Multifunkční displej

Tento přehledný multifunkční displej vám poskytne všechny potřebné informace - digitální i analogové zobrazení rychlosti a otáček motoru, počítadlo celkově najetých kilometrů, dvě denní počítadla kilometrů, počítadlo motohodin, kontrolka zpátečky a varovné kontrolky.

Maximální variabilita

Maximální variabilita

Speciální lišty na zadní ploše Bearcata umožní snadno sejmout sedadlo spolujezdce a výrazně tak zvětšit prostor pro náklad. Anebo naopak na lišty můžete připevnit třetí sedadlo. Stačí jen pár vteřin.

Pérování Slide-Action™

Pérování Slide-Action™

Aktivní zadní pérování Slide-Action Rear Suspension™ udržuje podvozek neustále připravený k akci. Je-li zadní pérování stlačené tahem od motoru, ale současně je třeba, aby podvozek péroval na boulích, přední pružicí a tlumicí jednotka pásu se sama aktivně roztáhne a pérování je připraveno pohltit další náraz. Skútr tak neustále zůstává v boulích i v zatáčkách plně kontrolovatelný a dává jezdci dokonalou zpětnou vazbu.

Sedadlo spolujezdce

Sedadlo spolujezdce

Prostorné pohodlné sedadlo pro spolujezdce s luxusní opěrkou zad a pevnými madly je u modelů Limited již v základní výbavě. Za chvíli jej budete považovat za příjemnou samozřejmost, ale možností je ještě více: pokud jedete sólo a potřebujete víc prostoru pro náklad, jednoduše otočte západku, sedadlo vyjměte a můžete vyrazit. Tak jednoduché to je.

Přední pérování AWS VII

Přední pérování AWS VII

Všechny modely Bearcat jsou opatřeny legendárním předním pérováním Arctic Cat AWS™ VII. Příčný stabilizátor a vysoce kvalitní tlumiče u modelů XT vám dají úžasný pocit vyváženosti, stability, kontroly a ovladatelnosti, poskytnou vám mimořádně pohodlnou jízdu bez pocitu únavy ani po celodenní jízdě.

Twin Spar ™ Chassis

Twin Spar ™ Chassis

Podvozek Bearcata s ultralehkým a přesto extrémně pevným hliníkovým rámem Twin Spar ™ poskytuje suverénní jízdní vlastnosti v každém terénu a na všech typech sněhu, a zároveň příjemné ovládání, které neunaví, ať jedete jakkoli dlouho.

Rám Twin Spar™ je tvořen mohutnými hliníkovými profily s mimořádně tuhým prostředním tunelem a trojúhelníkovými prostorovými nosníky řízení. Je zárukou vysoké jízdní stability, jistého vedení a snadného ovládání. Kvůli zvýšení tuhosti rámu a pevnosti spojů používáme při výrobě speciální vysokopevnostní nýty, které se do hliníku narážejí pod vysokým tlakem, aniž by se pro ně předem musely vrtat díry, čímž by se snižovala pevnost konstrukce.

Elektronická zpátečka

Elektronická zpátečka

Elektronická zpátečka je o neuvěřitelně rychlé a snadné aktivaci. Stačí jedno stisknutí tlačítka a už jedete dozadu. A je tu ještě jeden významný bonus - tahle zpátečka vůbec nic neváží.

Systém ARC™

Systém ARC™

Princip našeho jedinečného systému ARC™ (Articulating Rear Suspension) spočívá ve výkyvné koncové části pásu. Tuto funkci si můžete aktivovat jednoduchým povolením zadních pružin. Tím získáte plný rozsah výkyvného pohybu, který zlepšuje jízdní vlastnosti skútru v náročném terénu plném boulí, protože pás lépe kopíruje terén. Tuto funkci oceníte také při couvání, protože pás pak nemá tendenci zajíždět pod sníh.
Jedinečnost našeho systému ARC™ je ale v tom, že si můžete zadní pružiny systému ARC™ také přitvrdit, a pak získáte dokonale tuhý pás po celé jeho délce, který je ideální pro tahání těžkých nákladů nebo pro jízdu na upravených cestách.

Robustní A-ramena

Robustní A-ramena

Tato pevná a robustní A-ramena poskytují vysokou stabilitu, bezkonkurenční ovladatelnost a špičkové chování v zatáčkách. Při jízdě tak máte pocit, jako byste řídíli lehký sportovní skútr.

Úložný prostor

Úložný prostor

Pod sedadlem najdete dostatek prostoru pro všechny věci, které si s sebou chcete vzít na výlet, na zimní rybaření, na expedici nebo pro každodenní práci.

Zpětná zrcátka

Zpětná zrcátka

Tato robustní zpětná zrcátka jsou vyvinutá pro náročné zimní podmínky. Jsou odolná, stylová a dostatečně veliká, abyste v nich dobře viděli všechny ty pomalé jezdce za vámi.

Motor

Typ motoru:vzduchem chlazený 2-taktní řadový dvouválec
Objem:565 ccm
Vrtání x zdvih:73,8 x 66 mm
Výkon:48 kW / 65 k
Zapalování:CDI
Chlazení:nucené, vzduchem
Mazání:automatické (Oil Injection)

Hnací systém

Pohon:ACT Diamond Direct Drive
Převodovka:automatická ARCTIC + elektronická zpátečka

Podvozek

Zavěšení přední:AWS VII s nezávislými dvojitými A-rameny a hydraulickými jednotkami Twin Tube, zdvih 241 mm
Zavěšení zadní:Slide-Action Rear Suspension se dvěma jednotkami, nastavitelné torzní pružiny, Fiberglass Overload Springs, Torque Sensing Link Rear Arm, zdvih 343 mm
Brzda:hydraulická kotoučová

Rozměry a hmotnosti

Celková délka:3429 mm
Celková šířka:1270 mm
Přední lyžiny:Wide - 8, šířka 203 mm, karbidové nože
Rozchod lyžin:nastavitelný v rozsahu 1003 - 1130 mm
Hnací pás:Ripsaw 381 x 3835 mm
Palivová nádrž:41 litrů

Vybavení

Výbava v ceně:elektrické startování, elektronická zpátečka, 2 výkonné halogenové světlomety (4 žárovky), digitálně-analogový displej, digitální palivoměr, kontrolka oleje, palubní hodiny, vyhřívání rukojetí a páčky plynu, přední nárazník, seřiditelná opěrka zad, posuvné zadní lišty, nastavitelná řídítka s madlem, tažné zařízení, středně vysoké plexi, odnímatelné sedadlo spolujezdce, stupačky spolujezdce

Oficiální video Arctic Cat

Další videa ARCTIC CAT...

Autorizované zastoupení značky ARCTIC CAT v České a Slovenské republice doporučuje doplňky a příslušenství od ověřených prestižních výrobců

Banner Banner Banner Banner

Internetové stránky výrobce:

www.arcticcat.com

Hlavní menu
Čtyřkolky Side By Side Sněžné skútry

Příslušenství a doplňky

ASP Group s.r.o.

Oficiální dovozce produktů
americké firmy ARCTIC CAT
do České a Slovenské republiky

Facebook   YouTube

www.aspgroup.cz

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace