Banner 1 Banner 4
1000i XT PS
 • 1000i XT PS
 • 1000i XT PS

1000i XT PS

Výbava XT vám nabízí několik věcí, které základní modely nemají. Například elektronický posilovač řízení PS s variabilním účinkem, který zvyšuje ovladatelnost čtyřkolky, atraktivní hliníková kola, příčný stabilizátor na zadní nápravě nebo luxusní lakování v automobilové kvalitě. Kromě toho samozřejmě nechybí elektrická uzávěrka předního diferenciálu, přední a zadní nosiče SpeedRack, naviják WARN RT30 v ceně nebo homologované tažné zařízení s 50mm koulí. K tomu si přidejte veškeré technické přednosti čtyřkolek Arctic Cat, brutálně silný motor a nejlepší výbavu v ceně a víte, proč je Arctic Cat 1000i XT PS tak populární.
 

Barva:    

Doporučená cena:

cena 299 990 včetně DPH

cena 11 549 EUR včetně DPH

Vyhledat prodejce >

 • Motor 1000i H2

  Motor 1000i H2

  výkon a spolehlivost

 • Carlisle Badlands XTR

  Carlisle Badlands XTR

  Pneumatiky do každého terénu

 • Posilovač řízení

  Posilovač řízení

  Electric Power Steering

 • DURAMATIC ™

  DURAMATIC ™

  automatická převodovka

 • Uzávěrka diferenciálu

  Uzávěrka diferenciálu

  elektricky ovládaná

 • Nezávislé zavěšení

  Nezávislé zavěšení

  s dvojitými A-rameny

 • Pohon 4x4

  Pohon 4x4

  elektricky přepínatelný

 • Nosiče SpeedRack®

  Nosiče SpeedRack®

  rychlé upevnění příslušenství

 • Metalický lak

  Metalický lak

  Kvalitní, atraktivní, odolný

 • Kotoučové brzdy

  Kotoučové brzdy

  výkonný hydraulický systém

 • Příčný stabilizátor

  Příčný stabilizátor

  stabilnější jízda

Motor 1000i H2

Motor 1000i H2

Obrovský kapalinou chlazený dvouválec do V, 90°, SOHC, EFI, o objemu 951 ccm má nevyčerpatelnou zásobou síly. Elektronické vstřikování zajišťuje optimální spotřebu, čisté spalování, okamžitou reakci na plyn, optimální složení směsi nezávisle na nadmořské výšce a spolehlivé starty při každé teplotě. Vysokovýkonný dvouválec pracuje za každých podmínek při optimální provozní teplotě díky účinnému kapalinovému chlazení s elektrickým ventilátorem.

Carlisle Badlands XTR

Carlisle Badlands XTR

Agresivní vzorek těchto univerzálních tříplátnových pneumatik vám zajistí skvělou trakci i v nejtěžším terénu. Vyrobené s využitím nejmodernějších technologií, nabízejí radiální pneumatiky Carlisle Badlands XTR špičkové jízdní vlastnosti, vynikající ovladatelnost, měkkou jízdu a vysokou životnost.

Posilovač řízení

Posilovač řízení

Menší únava z jízdy, snadnější řízení, lehčí ovládání - elektrické posilovače řízení Arctic Cat jsou nejsilnější na trhu. Posilovač řízení výrazně snižuje sílu potřebnou k řízení a zároveň působí i jako tlumič nárazů do řídítek když v rychlosti chytíte kolem o kámen nebo pařez anebo přehlédnete díru ve vysoké trávě.

DURAMATIC ™

DURAMATIC ™

Spolehlivá automatická převodovka Duramatic ™ je stavěná pro nejtěžší podmínky. Robustní variátor s plynule měnitelným převodem reaguje okamžitě na změnu otáček, rychlosti jízdy nebo zatížení motoru. Variátor je navíc doplněn o odstředivou rozběhovou spojku, díky které může zůstat primární spojka neustále sepnutá. Tím se výrazně snižuje opotřebení hnacího řemene, záběr je prakticky okamžitý a dokonale plynulý. Převodovka Duramatic ™ s polohami L/H/N/R/P (dopředná rychlost / redukce / neutrál / zpátečka a parking) zároveň podporuje účinné brzdění motorem při jízdě z kopce.

Uzávěrka diferenciálu

Uzávěrka diferenciálu

Jednoduše ovladatelná elektrická uzávěrka předního diferenciálu zvyšuje trakci předních kol v těžkém terénu a přitom zachovává lehkost a obratnost řízení. Při normální jízdě s pohonem všech kol jsou přední kola poháněna přes diferenciál přední nápravy, který umožňuje, že se při zatáčení přední kola otáčejí různou rychlostí a tím zajišťuje snadný a lehký průjezd zatáčkou. Zapnutí elektrické uzávěrky předního diferenciálu maximalizuje trakci v extrémním terénu, kde hrozí, že by se jedno z předních kol mohlo začít protáčet. Síla motoru jde pak stejnoměrně na všechna čtyři kola a to vám umožní s jistotu vyjet, vyšplhat a zdolat jakoukoli překážku. Stačí jen stisknout tlačítko na palubní desce.

Nezávislé zavěšení

Nezávislé zavěšení

Chtěli jsme vytvořit nezávislé zavěšení kol s co nejmenším počtem pohyblivých dílů. Se zdokonalenými robustními dvojitými A-rameny je vysoce efektivní v celé délce zdvihu, absorbuje i nejtvrdší rány, snižuje ovládací síly v řízení a minimalizuje naklánění stroje v zatáčkách.

Pohon 4x4

Pohon 4x4

Elektricky připojitelný pohon všech kol vás dostane do míst, o kterých jste dosud mohli jen snít, umožňuje suverénní průchodnost i nejtěžším terénem. U čtyřkolek a Side-by-Side Arctic Cat si můžete vybrat mezi pohonem pouze zadní nápravy (2WD), pohonem všech kol (4WD) a pohonem všech kol se zapnutou uzávěrkou předního diferenciálu. Výhodou elektrického systému Arctic Cat je, že si pohon 4x4 můžete včas sami předem navolit podle situace, a ne jako u automatických systémů až v okamžiku, kdy už se přední kola začala protáčet. Pohon všech kol 4x4 má výhody také v zimě, kdy si můžete svůj stroj opatřit sněžnými pásy TJD a proměnit jej tak v efektivní sněžné pásové vozidlo.

Nosiče SpeedRack®

Nosiče SpeedRack®

Nosiče zavazadel Arctic Cat, to je poctivé železo, žádný plast. Jsou kvalitní, jsou odolné, a mají integrované úchytné body SpeedRack ® umožňující rychlé připevnění příslušenství. Na přední nosič naložíte 45, na zadním uvezete až 90 kilo.

Metalický lak

Metalický lak

Čtyřkolky Arctic Cat jsou působivé samy o sobě, ale metalický lak je pozvedne na úplně novou úroveň. Oproti probarveným plastům přidá čtyřkolce lesku, a ještě více zvedne faktor závisti. Je to ta nejkvalitnější a nejodolnější barva, jakou kdo kdy na čtyřkolkách použil. Hlavy se budou otáčet.

Kotoučové brzdy

Kotoučové brzdy

Výkonné brzdy jsou stejně důležité jako výkonný motor. Na hydraulické kotoučové brzdy Arctic Cat s vrtanými kotouči, brzdovými třmeny s velkým průměrem pístků a značkovými pancéřovými hadicemi SteelFlex se vždy můžete spolehnout při posunování limitů vašich jezdeckých schopností.

Příčný stabilizátor

Příčný stabilizátor

Zadní nápravu jsme vybavili příčným stabilizátorem, abychom zmenšili naklánění čtyřkolky v zatáčkách. Při rychlém průjezdu zatáčkou se hmotnost čtyřkolky přenáší na její vnější stranu, vnější pérování se stlačuje více než to vnitřní a čtyřkolka má tendenci se naklánět. Příčný stabilizátor ale přenáší část tlaku z vnější strany na pružinu vnitřního kola a tím zmenšuje naklánění čtyřkolky. Výsledkem je stabilnější jízda při vyšší rychlosti průjezdu zatáčkou a vyšší komfort.

Motor

Typ motoru:čtyřdobý dvouválec do V (V-Twin), SOHC, 8 ventilů, EFI
Objem:952 ccm
Vrtání x zdvih:92 x 71,6 mm
Zapalování:CDI
Chlazení:kapalinové, elektrický ventilátor

Hnací systém

Pohon:2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Převodovka:automatická Duramatic, L/H/N/R, brzdění motorem
Uzávěrka př. diferenciálu:ano, elektrické ovládání
Koncový převod:kardanem

Podvozek

Zavěšení přední:nezávislá dvojitá A-ramena
Zavěšení zadní:nezávislá dvojitá A-ramena s příčným stabilizátorem
Pérování přední:hydraulické tlumiče, pětipolohově nastavitelné předpětí pružin
Pérování zadní:hydraulické tlumiče, pětipolohově nastavitelné předpětí pružin
Zdvih pérování P/Z:254 / 254 mm
Brzdy přední:2x hydraulická kotoučová
Brzdy zadní:1x hydraulická kotoučová
Pneu přední:25 x 8-12, Carlisle Badlands XTR
Pneu zadní:25 x 10-12, Carlisle Badlands XTR

Rozměry a hmotnosti

Celková délka:2180 mm
Celková šířka:1240 mm
Celková výška:1290 mm
Světlá výška:279 mm
Rozvor:1321 mm
Hmotnost bez náplní:324 kg
Palivová nádrž:24,6 litrů

Ostatní vlastnosti

Přední nosič:nosnost 45 kg
Zadní nosič:nosnost 90 kg
Tažná síla:477 kg
Posilovač řízení:ano
Tachometr / otáčkoměr:analogový / digitální

Legislativa a osvědčení

Homologace:ano
Registrační značka (SPZ):v ceně
Řidičské oprávnění:skupina B (osobní automobil)

Vybavení

Výbava v ceně:posilovač řízení, hliníkové disky, příčný stabilizátor, homologované tažné zařízení, naviják WARN RT 30, značkový výfuk REMUS, přední & zadní nosič SpeedRack, pneumatiky Carlisle Badlands XTR

Další informace

Poznámka:Fotografie a vyobrazení jednotlivých čtyřkolek nemusí odpovídat specifikacím modelů Arctic Cat pro český trh. Dovozce si vyhrazuje právo na změnu specifikace.
 • Značkový výfuk REMUS

  Značkový výfuk REMUS

  Kvalita světového výrobce

 • Naviják WARN 3000 lbs

  Naviják WARN 3000 lbs

  Výkonný značkový naviják

 • ALU disky Black MAGIC

  ALU disky Black MAGIC

  Z lehké hliníkové slitiny

 • Tažné zařízení

  Tažné zařízení

  Vpředu i vzadu

Značkový výfuk REMUS

Značkový výfuk REMUS

Stylový, vysoce kvalitní výfuk Remus z nerezové oceli s hlubokým a sytým zvukem dává čtyřkolkám Arctic Cat více síly a točivého momentu při současném snížení hmotnosti. Vyrobený z nejkvalitnějších materiálů, je homologovaný výfuk Remus optimální kombinací nezaměnitelného zvuku, atraktivního designu a vysokého výkonu.

V hodnotě: 2 490  včetně DPH

Naviják WARN 3000 lbs

Naviják WARN 3000 lbs

Spolehlivý silný naviják WARN RT30 od předního amerického výrobce je neocenitelným pomocníkem kdykoli se potřebujete dostat z nejhoršího, při stahování dřeva nebo pro ovládání radlice. Naviják funguje spolehlivě i pod vodou, jeho dálkové ovládání má dostatečně dlouhý kabel, ale co je vůbec nejlepší: je už v ceně čtyřkolky!

V hodnotě: 11 990 včetně DPH

ALU disky Black MAGIC

ALU disky Black MAGIC

Exkluzivní styl, agresivní tuningový vzhled a jedinečná konstrukční odolnost. Atraktivní disky Black Magic z lehkého hliníku odolného vůči korozi v atraktivním černém provedení s kontrastními, vysoce leštěnými paprsky jsou chráněné vrstvou průhledného laku s vysokou odolností proti oděru. S offsety přímo určenými na čtyřkolky a Side by side Arctic Cat poskytnou tyto robustní disky vašemu stroji jedinečné jízdní vlastnosti.

Tažné zařízení

Tažné zařízení

Prowler miluje tahání. Proto jsme všechny Prowlery vybavili vpředu i vzadu robustním tažným zařízením s 2palcovým uložením. Zadní tažné zařízení je navíc už ve standardu opatřené homologovanou koulí ISO 50 se 7pólovou elektrickou zásuvkou.

Oficiální video Artic Cat

Další videa ARCTIC CAT...

Doporučené doplňky a příslušenství

Autorizované zastoupení značky ARCTIC CAT v České a Slovenské republice doporučuje doplňky a příslušenství od ověřených prestižních výrobců

Banner Banner Banner Banner

Internetové stránky výrobce:

www.arcticcat.com

Hlavní menu
Čtyřkolky Side By Side Sněžné skútry

Příslušenství a doplňky

ASP Group s.r.o.

Oficiální dovozce produktů
americké firmy ARCTIC CAT
do České a Slovenské republiky

Facebook   YouTube

www.aspgroup.cz

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace