Banner 1 Banner 4
DIESEL 700 TRV
 • DIESEL 700 TRV
 • DIESEL 700 TRV

DIESEL 700 TRV

Tvrdě pracující 700 Diesel je dříč k neutahání. Jeho vyhlášeně spolehlivý motor má poloviční spotřebu oproti všem benzínovým čtyřkolkám, což Dieselu 700 TRV umožňuje naprosto nepřekonatelný akční rádius. Jedinečný systém TRV umožní proměnit tento model ve tři různé čtyřkolky: s velkým nosičem SpeedRack odvezete každý náklad, korba je nepostradatelná při přepravě sypkých materiálů a s namontovaným sedadlem spolujezdce se vaše pracovní čtyřkolka promění v pohodlný cestovní stroj. Prodloužený podvozek navíc přináší větší stabilitu při jízdě a vyšší jistotu ve výjezdech. K tomu si připočtěte velké zdvihy pérování, robustní podvozek a spolehlivý motor a přesně víte, proč Arctic Cat 700 Diesel slouží v armádě USA.

Homologace: pro 2 osoby, SPZ v ceně

Barva: 

Doporučená cena:

cena 289 990 včetně DPH

cena 11 199 EUR včetně DPH

Vyhledat prodejce >

 • Motor 700 DIESEL

  Motor 700 DIESEL

  Spolehlivý dvouválec

 • TRV systém (3in1) D

  TRV systém (3in1) D

  Tři čtyřkolky v jedné

 • Carlisle Badlands XTR

  Carlisle Badlands XTR

  Pneumatiky do každého terénu

 • DURAMATIC ™

  DURAMATIC ™

  automatická převodovka

 • Uzávěrka diferenciálu

  Uzávěrka diferenciálu

  elektricky ovládaná

 • Nezávislé zavěšení

  Nezávislé zavěšení

  s dvojitými A-rameny

 • Pohon 4x4

  Pohon 4x4

  elektricky přepínatelný

 • Nosiče SpeedRack®

  Nosiče SpeedRack®

  rychlé upevnění příslušenství

 • Kotoučové brzdy

  Kotoučové brzdy

  výkonný hydraulický systém

Motor 700 DIESEL

Motor 700 DIESEL

Extrémně spolehlivý řadový dvouválec 700 Diesel je dříč k neutahání s neuvěřitelně nízkou spotřebou a zcela mimořádnou životností. Má poloviční spotřebu než všechny benzínové motory, a je mu při tom úplně jedno, jestli tankujete naftu nebo bionaftu, a protože slouží v armádě USA, je schopen jízdy ještě na pět dalších paliv - DF1, DF2, DFArctic, JP5 a JP8.

TRV systém (3in1) D

TRV systém (3in1) D

Jedinečný systém TRV, to jsou tři čtyřkolky v jedné. Zadní nosič Speedrack lze bez potřeby nářadí snadno vyjmout, a místo něj můžete namontovat  luxusní zadní sedačku spolujezdce nebo nákladní korbu s vysokou nosností. Zadní nosič Speedrack je v základní výbavě tohoto modelu, sedačka spolujezdce a korba jdou volitelně doobjednat.

Carlisle Badlands XTR

Carlisle Badlands XTR

Agresivní vzorek těchto univerzálních tříplátnových pneumatik vám zajistí skvělou trakci i v nejtěžším terénu. Vyrobené s využitím nejmodernějších technologií, nabízejí radiální pneumatiky Carlisle Badlands XTR špičkové jízdní vlastnosti, vynikající ovladatelnost, měkkou jízdu a vysokou životnost.

DURAMATIC ™

DURAMATIC ™

Spolehlivá automatická převodovka Duramatic ™ je stavěná pro nejtěžší podmínky. Robustní variátor s plynule měnitelným převodem reaguje okamžitě na změnu otáček, rychlosti jízdy nebo zatížení motoru. Variátor je navíc doplněn o odstředivou rozběhovou spojku, díky které může zůstat primární spojka neustále sepnutá. Tím se výrazně snižuje opotřebení hnacího řemene, záběr je prakticky okamžitý a dokonale plynulý. Převodovka Duramatic ™ s polohami L/H/N/R/P (dopředná rychlost / redukce / neutrál / zpátečka a parking) zároveň podporuje účinné brzdění motorem při jízdě z kopce.

Uzávěrka diferenciálu

Uzávěrka diferenciálu

Jednoduše ovladatelná elektrická uzávěrka předního diferenciálu zvyšuje trakci předních kol v těžkém terénu a přitom zachovává lehkost a obratnost řízení. Při normální jízdě s pohonem všech kol jsou přední kola poháněna přes diferenciál přední nápravy, který umožňuje, že se při zatáčení přední kola otáčejí různou rychlostí a tím zajišťuje snadný a lehký průjezd zatáčkou. Zapnutí elektrické uzávěrky předního diferenciálu maximalizuje trakci v extrémním terénu, kde hrozí, že by se jedno z předních kol mohlo začít protáčet. Síla motoru jde pak stejnoměrně na všechna čtyři kola a to vám umožní s jistotu vyjet, vyšplhat a zdolat jakoukoli překážku. Stačí jen stisknout tlačítko na palubní desce.

Nezávislé zavěšení

Nezávislé zavěšení

Chtěli jsme vytvořit nezávislé zavěšení kol s co nejmenším počtem pohyblivých dílů. Se zdokonalenými robustními dvojitými A-rameny je vysoce efektivní v celé délce zdvihu, absorbuje i nejtvrdší rány, snižuje ovládací síly v řízení a minimalizuje naklánění stroje v zatáčkách.

Pohon 4x4

Pohon 4x4

Elektricky připojitelný pohon všech kol vás dostane do míst, o kterých jste dosud mohli jen snít, umožňuje suverénní průchodnost i nejtěžším terénem. U čtyřkolek a Side-by-Side Arctic Cat si můžete vybrat mezi pohonem pouze zadní nápravy (2WD), pohonem všech kol (4WD) a pohonem všech kol se zapnutou uzávěrkou předního diferenciálu. Výhodou elektrického systému Arctic Cat je, že si pohon 4x4 můžete včas sami předem navolit podle situace, a ne jako u automatických systémů až v okamžiku, kdy už se přední kola začala protáčet. Pohon všech kol 4x4 má výhody také v zimě, kdy si můžete svůj stroj opatřit sněžnými pásy TJD a proměnit jej tak v efektivní sněžné pásové vozidlo.

Nosiče SpeedRack®

Nosiče SpeedRack®

Nosiče zavazadel Arctic Cat, to je poctivé železo, žádný plast. Jsou kvalitní, jsou odolné, a mají integrované úchytné body SpeedRack ® umožňující rychlé připevnění příslušenství. Na přední nosič naložíte 45, na zadním uvezete až 90 kilo.

Kotoučové brzdy

Kotoučové brzdy

Výkonné brzdy jsou stejně důležité jako výkonný motor. Na hydraulické kotoučové brzdy Arctic Cat s vrtanými kotouči, brzdovými třmeny s velkým průměrem pístků a značkovými pancéřovými hadicemi SteelFlex se vždy můžete spolehnout při posunování limitů vašich jezdeckých schopností.

Motor

Typ motoru:čtyřdobý dvouválec (I-Twin), SOHC, 2 ventily, DIESEL
Objem:686 ccm
Vrtání x zdvih:75 x 77,6 mm
Zapalování:CDI
Chlazení:kapalinové, elektrický ventilátor
Palivo:nafta (diesel, BIO diesel)

Hnací systém

Pohon:2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Převodovka:automatická Duramatic, L/H/N/R, brzdění motorem
Uzávěrka př. diferenciálu:ano, elektrické ovládání
Koncový převod:kardanem

Podvozek

Zavěšení přední:nezávislá dvojitá A-ramena
Zavěšení zadní:nezávislá dvojitá A-ramena s příčným stabilizátorem
Pérování přední:hydraulické tlumiče, pětipolohově nastavitelné předpětí pružin
Pérování zadní:hydraulické tlumiče, pětipolohově nastavitelné předpětí pružin
Zdvih pérování P/Z:254 mm / 254 mm
Brzdy přední:2x hydraulická kotoučová
Brzdy zadní:1x hydraulická kotoučová
Pneu přední:25 x 8-12, Carlisle Badlands XTR
Pneu zadní:25 x 10-12, Carlisle Badlands XTR

Rozměry a hmotnosti

Celková délka:2489 mm
Celková šířka:1207 mm
Celková výška:1278 mm
Světlá výška:279 mm
Rozvor:1473 mm
Hmotnost bez náplní:400 kg
Palivová nádrž:20,8 litrů

Ostatní vlastnosti

Přední nosič:nosnost 45 kg
Zadní nosič:nosnost 90 kg
Tažná síla:477 kg
Tachometr / otáčkoměr:analogový / digitální

Legislativa a osvědčení

Homologace:ano
Registrační značka (SPZ):v ceně
Řidičské oprávnění:skupina B (osobní automobil)

Vybavení

Výbava v ceně:ocelové disky, homologované tažné zařízení, naviják WARN RT 30, přední a zadní nosič SpeedRack, pneu Carlisle Badlands XTR

Další informace

Poznámka:Fotografie a vyobrazení jednotlivých čtyřkolek nemusí odpovídat specifikacím modelů Arctic Cat pro český trh. Dovozce si vyhrazuje právo na změnu specifikace.
 • Naviják WARN 3000 lbs

  Naviják WARN 3000 lbs

  Výkonný značkový naviják

 • Tažné zařízení

  Tažné zařízení

  včetně homologace

Naviják WARN 3000 lbs

Naviják WARN 3000 lbs

Spolehlivý silný naviják WARN RT30 od předního amerického výrobce je neocenitelným pomocníkem kdykoli se potřebujete dostat z nejhoršího, při stahování dřeva nebo pro ovládání radlice. Naviják funguje spolehlivě i pod vodou, jeho dálkové ovládání má dostatečně dlouhý kabel, ale co je vůbec nejlepší: je už v ceně čtyřkolky!

V hodnotě: 11 990 včetně DPH

Tažné zařízení

Tažné zařízení

Vašeho Arctic Cata si budete chtít užívat kdykoli to půjde. Uvidíte sami. Proto jsme všechny naše čtyřkolky vybavili extrémně robustním homologovaným tažným zařízením. Připojte za něj vozík, přívěs nebo závěsný systém SPEEDPoint ™ a odvezete, přivezete a uděláte jednoduše všechno.

Doporučené doplňky a příslušenství

Autorizované zastoupení značky ARCTIC CAT v České a Slovenské republice doporučuje doplňky a příslušenství od ověřených prestižních výrobců

Banner Banner Banner Banner

Internetové stránky výrobce:

www.arcticcat.com

Hlavní menu
Čtyřkolky Side By Side Sněžné skútry

Příslušenství a doplňky

ASP Group s.r.o.

Oficiální dovozce produktů
americké firmy ARCTIC CAT
do České a Slovenské republiky

Facebook   YouTube

www.aspgroup.cz

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace