Banner 1 Banner 4
TRV 1000i PS MUD PRO
 • TRV 1000i PS MUD PRO
 • TRV 1000i PS MUD PRO
 • TRV 1000i PS MUD PRO
 • TRV 1000i PS MUD PRO

TRV 1000i PS
MUD PRO

Máte bláto v krvi? Nic pro vás není dostatečně velkou výzvou? Pak je brutální MUD PRO 1000i TRV PS čtyřkolka právě pro vás! Elektronický posilovač řízení, agresivní pneumatiky ITP MUD-LITE XL a silný motor s obrovským zátahem - tam, kde jiné čtyřkolky končí, král extrémů    MUD PRO 1000i TRV PS začíná. Ale jízda v extrémech, to zdaleka není všechno, co Arctic Cat MUD PRO 1000i TRV PS nabízí. S luxusní samostatnou sedačkou spolujezdce můžete vyrazit na adrenalinový víkendový výlet i ve dvou, a nemusíte při tom obětovat nic z pohodlí, na které jste zvyklý jako řidič. Prodloužený podvozek TRV vám navíc přidá ještě více stability při rychlé jízdě a více jistoty ve strmých svazích. Homologace: pro 2 osoby, SPZ v ceně.

Arctic Cat MUD-PRO TRV 1000i PS
kvalita, prestiž, radost z vlastnictví

Barva:  

Doporučená cena:

cena 329 990 včetně DPH

cena 12 699 EUR včetně DPH

Vyhledat prodejce >

 • Motor 1000i H2

  Motor 1000i H2

  výkon a spolehlivost

 • TRV systém (3in1)

  TRV systém (3in1)

  Tři čtyřkolky v jedné

 • MUD PRO šnorchl

  MUD PRO šnorchl

  vysoko vyvedené sání

 • Posilovač řízení

  Posilovač řízení

  Electric Power Steering

 • DURAMATIC ™

  DURAMATIC ™

  automatická převodovka

 • Uzávěrka diferenciálu

  Uzávěrka diferenciálu

  elektricky ovládaná

 • Nezávislé zavěšení

  Nezávislé zavěšení

  s dvojitými A-rameny

 • Pohon 4x4

  Pohon 4x4

  elektricky přepínatelný

 • Metalický lak

  Metalický lak

  Kvalitní, atraktivní, odolný

 • Kotoučové brzdy

  Kotoučové brzdy

  výkonný hydraulický systém

 • Přední nosič SpeedRack

  Přední nosič SpeedRack

  rychlé upevnění příslušenství

 • Sedlo s madly TRV

  Sedlo s madly TRV

  samostatné sedlo spolujezdce

 • Příčný stabilizátor

  Příčný stabilizátor

  stabilnější jízda

Motor 1000i H2

Motor 1000i H2

Obrovský kapalinou chlazený dvouválec do V, 90°, SOHC, EFI, o objemu 951 ccm má nevyčerpatelnou zásobou síly. Elektronické vstřikování zajišťuje optimální spotřebu, čisté spalování, okamžitou reakci na plyn, optimální složení směsi nezávisle na nadmořské výšce a spolehlivé starty při každé teplotě. Vysokovýkonný dvouválec pracuje za každých podmínek při optimální provozní teplotě díky účinnému kapalinovému chlazení s elektrickým ventilátorem.

TRV systém (3in1)

TRV systém (3in1)

Jedinečný systém TRV, to jsou tři čtyřkolky v jedné. S namontovanou zadní sedačkou budete vy i váš spolujezdec luxusně cestovat první třídou. Stačí ale vytáhnout pouhé dva čepy, zadní sedačku bez potřeby nářadí snadno vyjmete, a místo ní můžete namontovat robustní zadní nosič SpeedRack nebo nákladní korbu s vysokou nosností. Sedačka spolujezdce je v základní výbavě tohoto modelu, zadní nosič Speedrack a korba jdou volitelně doobjednat.

MUD PRO šnorchl

MUD PRO šnorchl

Zvýšené sání modelu MUD PRO nejen přivádí vzduch do motoru, ale závisí na něm i životnost řemenu variátoru. Šnorchl zajišťuje také chlazení prostoru variátoru, aby řemen zůstal neustále v suchu a nepřehříval se ani při dlouhé jízdě vodou nebo hlubokým bahnem.

Posilovač řízení

Posilovač řízení

Menší únava z jízdy, snadnější řízení, lehčí ovládání - elektrické posilovače řízení Arctic Cat jsou nejsilnější na trhu. Posilovač řízení výrazně snižuje sílu potřebnou k řízení a zároveň působí i jako tlumič nárazů do řídítek když v rychlosti chytíte kolem o kámen nebo pařez anebo přehlédnete díru ve vysoké trávě.

DURAMATIC ™

DURAMATIC ™

Spolehlivá automatická převodovka Duramatic ™ je stavěná pro nejtěžší podmínky. Robustní variátor s plynule měnitelným převodem reaguje okamžitě na změnu otáček, rychlosti jízdy nebo zatížení motoru. Variátor je navíc doplněn o odstředivou rozběhovou spojku, díky které může zůstat primární spojka neustále sepnutá. Tím se výrazně snižuje opotřebení hnacího řemene, záběr je prakticky okamžitý a dokonale plynulý. Převodovka Duramatic ™ s polohami L/H/N/R/P (dopředná rychlost / redukce / neutrál / zpátečka a parking) zároveň podporuje účinné brzdění motorem při jízdě z kopce.

Uzávěrka diferenciálu

Uzávěrka diferenciálu

Jednoduše ovladatelná elektrická uzávěrka předního diferenciálu zvyšuje trakci předních kol v těžkém terénu a přitom zachovává lehkost a obratnost řízení. Při normální jízdě s pohonem všech kol jsou přední kola poháněna přes diferenciál přední nápravy, který umožňuje, že se při zatáčení přední kola otáčejí různou rychlostí a tím zajišťuje snadný a lehký průjezd zatáčkou. Zapnutí elektrické uzávěrky předního diferenciálu maximalizuje trakci v extrémním terénu, kde hrozí, že by se jedno z předních kol mohlo začít protáčet. Síla motoru jde pak stejnoměrně na všechna čtyři kola a to vám umožní s jistotu vyjet, vyšplhat a zdolat jakoukoli překážku. Stačí jen stisknout tlačítko na palubní desce.

Nezávislé zavěšení

Nezávislé zavěšení

Chtěli jsme vytvořit nezávislé zavěšení kol s co nejmenším počtem pohyblivých dílů. Se zdokonalenými robustními dvojitými A-rameny je vysoce efektivní v celé délce zdvihu, absorbuje i nejtvrdší rány, snižuje ovládací síly v řízení a minimalizuje naklánění stroje v zatáčkách.

Pohon 4x4

Pohon 4x4

Elektricky připojitelný pohon všech kol vás dostane do míst, o kterých jste dosud mohli jen snít, umožňuje suverénní průchodnost i nejtěžším terénem. U čtyřkolek a Side-by-Side Arctic Cat si můžete vybrat mezi pohonem pouze zadní nápravy (2WD), pohonem všech kol (4WD) a pohonem všech kol se zapnutou uzávěrkou předního diferenciálu. Výhodou elektrického systému Arctic Cat je, že si pohon 4x4 můžete včas sami předem navolit podle situace, a ne jako u automatických systémů až v okamžiku, kdy už se přední kola začala protáčet. Pohon všech kol 4x4 má výhody také v zimě, kdy si můžete svůj stroj opatřit sněžnými pásy TJD a proměnit jej tak v efektivní sněžné pásové vozidlo.

Metalický lak

Metalický lak

Čtyřkolky Arctic Cat jsou působivé samy o sobě, ale metalický lak je pozvedne na úplně novou úroveň. Oproti probarveným plastům přidá čtyřkolce lesku, a ještě více zvedne faktor závisti. Je to ta nejkvalitnější a nejodolnější barva, jakou kdo kdy na čtyřkolkách použil. Hlavy se budou otáčet.

Kotoučové brzdy

Kotoučové brzdy

Výkonné brzdy jsou stejně důležité jako výkonný motor. Na hydraulické kotoučové brzdy Arctic Cat s vrtanými kotouči, brzdovými třmeny s velkým průměrem pístků a značkovými pancéřovými hadicemi SteelFlex se vždy můžete spolehnout při posunování limitů vašich jezdeckých schopností.

Přední nosič SpeedRack

Přední nosič SpeedRack

Nosiče zavazadel Arctic Cat SpeedRack I, to je poctivé dobré železo. Jsou kvalitní, jsou odolné a mají integrované úchytné body umožňující rychlé připevnění příslušenství. Na tomto předním nosiči odvezete až 45 kg.

Sedlo s madly TRV

Sedlo s madly TRV

Luxusní samostatné sedlo spolujezdce TRV s pevnými madly a příjemnou opěrkou zad umožní vám i vašemu spolujezdci cestování pvní třídou. Spolujezdec sedí na vlastním sedadle, a to vám jako řidiči dává více prostoru pro aktivní řízení a vyvažování čtyřkolky. A pokud chcete, díky promyšlenému systému TRV stačí vyjmout dva čepy a zadní sedačku můžete snadno bez jakéhokoliv nářadí vyměnit za velký zadní nosič se systémem SpeedRack, nebo za velkou nákladní korbu. Prostě geniální.

Příčný stabilizátor

Příčný stabilizátor

Zadní nápravu jsme vybavili příčným stabilizátorem, abychom zmenšili naklánění čtyřkolky v zatáčkách. Při rychlém průjezdu zatáčkou se hmotnost čtyřkolky přenáší na její vnější stranu, vnější pérování se stlačuje více než to vnitřní a čtyřkolka má tendenci se naklánět. Příčný stabilizátor ale přenáší část tlaku z vnější strany na pružinu vnitřního kola a tím zmenšuje naklánění čtyřkolky. Výsledkem je stabilnější jízda při vyšší rychlosti průjezdu zatáčkou a vyšší komfort.

Motor

Typ motoru:čtyřdobý dvouválec do V (V-Twin), 8 ventilů, SOHC, EFI
Objem:951 ccm
Vrtání x zdvih:92 x 71,6 mm
Zapalování:CDI
Chlazení:kapalinové, elektrický ventilátor

Hnací systém

Pohon:2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Převodovka:automatická Duramatic, L/H/N/R, brzdění motorem
Uzávěrka př. diferenciálu:ano, elektrické ovládání
Koncový převod:kardanem

Podvozek

Zavěšení přední:nezávislá dvojitá A-ramena
Zavěšení zadní:nezávislá dvojitá A-ramena s příčným stabilizátorem
Pérování přední:hydraulické tlumiče, pětipolohově nastavitelné přepětí pružin
Pérování zadní:hydraulické tlumiče, pětipolohově nastavitelné přepětí pružin
Zdvih pérování P/Z:254 / 254 mm
Brzdy přední:2x hydraulická kotoučová
Brzdy zadní:1x hydraulická kotoučová
Pneu přední:25 x 8-12, ITP MUD-LITE XL
Pneu zadní:25 x 10-12, ITP MUD-LITE XL

Rozměry a hmotnosti

Celková délka:2390 mm
Celková šířka:1240 mm
Celková výška:1290 mm
Světlá výška:279 mm
Rozvor:1334 mm
Hmotnost bez náplní:372 kg
Palivová nádrž:20,1 litrů

Ostatní vlastnosti

Přední nosič:nosnost 45 kg
Zadní nosič:TRV nosič, vhodný pro upevnění Arctic Cat Cargo boxu (1436-211)
Tažná síla:477 kg
Posilovač řízení:ano
Tachometr / otáčkoměr:analogový / digitální

Legislativa a osvědčení

Homologace:ano
Registrační značka (SPZ):v ceně
Řidičské oprávnění:skupina B (osobní automobil)

Vybavení

Výbava v ceně:vyvýšené sání MUD PRO, speciální vysoké MUD PRO nášlapy, posilovač řízení, hliníkové disky, příčný stabilizátor, homologované tažné zařízení, naviják WARN RT 30, značkový výfuk REMUS, přední nosič SpeedRack, zadní sedadlo spolujezdce systému TRV, pneumatiky ITP MUD-LITE XL, metalický lak

Další informace

Poznámka:Fotografie a vyobrazení jednotlivých čtyřkolek nemusí odpovídat specifikacím modelů Arctic Cat pro český trh. Dovozce si vyhrazuje právo na změnu specifikace.
 • Naviják WARN 3000 lbs

  Naviják WARN 3000 lbs

  Výkonný značkový naviják

 • Značkový výfuk REMUS

  Značkový výfuk REMUS

  Kvalita světového výrobce

 • ITP MUD-LITE XL

  ITP MUD-LITE XL

  Odolné šestiplátnové pneu

 • Tažné zařízení

  Tažné zařízení

  včetně homologace

 • Zadní nosič TRV

  Zadní nosič TRV

  originál Arctic Cat ®

 • ALU disky Black MAGIC

  ALU disky Black MAGIC

  Z lehké hliníkové slitiny

Naviják WARN 3000 lbs

Naviják WARN 3000 lbs

Spolehlivý silný naviják WARN RT30 od předního amerického výrobce je neocenitelným pomocníkem kdykoli se potřebujete dostat z nejhoršího, při stahování dřeva nebo pro ovládání radlice. Naviják funguje spolehlivě i pod vodou, jeho dálkové ovládání má dostatečně dlouhý kabel, ale co je vůbec nejlepší: je už v ceně čtyřkolky!

V hodnotě: 11 990 včetně DPH

Značkový výfuk REMUS

Značkový výfuk REMUS

Stylový, vysoce kvalitní výfuk Remus z nerezové oceli s hlubokým a sytým zvukem dává čtyřkolkám Arctic Cat více síly a točivého momentu při současném snížení hmotnosti. Vyrobený z nejkvalitnějších materiálů, je homologovaný výfuk Remus optimální kombinací nezaměnitelného zvuku, atraktivního designu a vysokého výkonu.

V hodnotě: 2 490  včetně DPH

ITP MUD-LITE XL

ITP MUD-LITE XL

Revoluční šestiplátnové pneumatiky Mud Lite XL od prestižního amerického výrobce pneumatik a disků pro čtyřkolky a Side by Side.
Hrubý šípovitý vzorek s vysokým samočisticím efektem pro agresivní trakci v těžkém terénu. Šestiplátnová konstrukce pro vysokou odolnost proti průrazu. Nové složení směsi prodlužující životnost a celkově zlepšené parametry, tyto extremně zatížitelné pneumatiky jsou jednou z nejlepších voleb pro užitkové čtyřkolky. Homologace pro provoz na pozemních komunikacích.

Tažné zařízení

Tažné zařízení

Vašeho Arctic Cata si budete chtít užívat kdykoli to půjde. Uvidíte sami. Proto jsme všechny naše čtyřkolky vybavili extrémně robustním homologovaným tažným zařízením. Připojte za něj vozík, přívěs nebo závěsný systém SPEEDPoint ™ a odvezete, přivezete a uděláte jednoduše všechno.

Zadní nosič TRV

Zadní nosič TRV

Zadní nosič na modely TRV. 1436-230. Zvětšuje přepravní kapacitu vašeho Arctic Cata TRV. S možností připevnění originálního zadního kufru TRV CARGO BOX [1436-211].

ALU disky Black MAGIC

ALU disky Black MAGIC

Exkluzivní styl, agresivní tuningový vzhled a jedinečná konstrukční odolnost. Atraktivní disky Black Magic z lehkého hliníku odolného vůči korozi v atraktivním černém provedení s kontrastními, vysoce leštěnými paprsky jsou chráněné vrstvou průhledného laku s vysokou odolností proti oděru. S offsety přímo určenými na čtyřkolky a Side by side Arctic Cat poskytnou tyto robustní disky vašemu stroji jedinečné jízdní vlastnosti.

Oficiální video Artic Cat

Další videa ARCTIC CAT...

Autorizované zastoupení značky ARCTIC CAT v České a Slovenské republice doporučuje doplňky a příslušenství od ověřených prestižních výrobců

Banner Banner Banner Banner

Internetové stránky výrobce:

www.arcticcat.com

Hlavní menu
Čtyřkolky Side By Side Sněžné skútry

Příslušenství a doplňky

ASP Group s.r.o.

Oficiální dovozce produktů
americké firmy ARCTIC CAT
do České a Slovenské republiky

Facebook   YouTube

www.aspgroup.cz

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace