Banner 1 Banner 4
TRV 1000i XT PS
 • TRV 1000i XT PS
 • TRV 1000i XT PS
 • TRV 1000i XT PS

TRV 1000i XT PS

Některá místa prostě musíte objevovat ve dvou. A nic jiného vás tam nedostane tak pohodlně, suverénně a příjemně, jako Arctic Cat TRV 1000i PS. Luxusně vybavená čtyřkolka s jedním z nejsilnějších motorů světa čtyřkolek nabízí pohodlí obýváku, velkoryse rozmístěné na atraktivních litých hliníkových kolech s nezávislým zavěšením a sofistikovaným pérováním Ride-in. Arctic Cat TRV 1000i PS vám nabízí špičkovou výbavu včetně posilovače řízení a prodlouženého rozvoru, díky kterému máte víc stability při jízdě a větší jistotu v prudkých výjezdech. 

Barvy:      

Doporučená cena:

cena 319 990 včetně DPH

cena 12 349 EUR včetně DPH

Vyhledat prodejce >

 • Motor 1000i H2

  Motor 1000i H2

  výkon a spolehlivost

 • TRV systém (3in1)

  TRV systém (3in1)

  Tři čtyřkolky v jedné

 • Carlisle Badlands XTR

  Carlisle Badlands XTR

  Pneumatiky do každého terénu

 • Posilovač řízení

  Posilovač řízení

  Electric Power Steering

 • DURAMATIC ™

  DURAMATIC ™

  automatická převodovka

 • Uzávěrka diferenciálu

  Uzávěrka diferenciálu

  elektricky ovládaná

 • Nezávislé zavěšení

  Nezávislé zavěšení

  s dvojitými A-rameny

 • Pohon 4x4

  Pohon 4x4

  elektricky přepínatelný

 • Kotoučové brzdy

  Kotoučové brzdy

  výkonný hydraulický systém

 • Přední nosič SpeedRack

  Přední nosič SpeedRack

  rychlé upevnění příslušenství

 • Sedlo s madly TRV

  Sedlo s madly TRV

  samostatné sedlo spolujezdce

 • Příčný stabilizátor

  Příčný stabilizátor

  stabilnější jízda

Motor 1000i H2

Motor 1000i H2

Obrovský kapalinou chlazený dvouválec do V, 90°, SOHC, EFI, o objemu 951 ccm má nevyčerpatelnou zásobou síly. Elektronické vstřikování zajišťuje optimální spotřebu, čisté spalování, okamžitou reakci na plyn, optimální složení směsi nezávisle na nadmořské výšce a spolehlivé starty při každé teplotě. Vysokovýkonný dvouválec pracuje za každých podmínek při optimální provozní teplotě díky účinnému kapalinovému chlazení s elektrickým ventilátorem.

TRV systém (3in1)

TRV systém (3in1)

Jedinečný systém TRV, to jsou tři čtyřkolky v jedné. S namontovanou zadní sedačkou budete vy i váš spolujezdec luxusně cestovat první třídou. Stačí ale vytáhnout pouhé dva čepy, zadní sedačku bez potřeby nářadí snadno vyjmete, a místo ní můžete namontovat robustní zadní nosič SpeedRack nebo nákladní korbu s vysokou nosností. Sedačka spolujezdce je v základní výbavě tohoto modelu, zadní nosič Speedrack a korba jdou volitelně doobjednat.

Carlisle Badlands XTR

Carlisle Badlands XTR

Agresivní vzorek těchto univerzálních tříplátnových pneumatik vám zajistí skvělou trakci i v nejtěžším terénu. Vyrobené s využitím nejmodernějších technologií, nabízejí radiální pneumatiky Carlisle Badlands XTR špičkové jízdní vlastnosti, vynikající ovladatelnost, měkkou jízdu a vysokou životnost.

Posilovač řízení

Posilovač řízení

Menší únava z jízdy, snadnější řízení, lehčí ovládání - elektrické posilovače řízení Arctic Cat jsou nejsilnější na trhu. Posilovač řízení výrazně snižuje sílu potřebnou k řízení a zároveň působí i jako tlumič nárazů do řídítek když v rychlosti chytíte kolem o kámen nebo pařez anebo přehlédnete díru ve vysoké trávě.

DURAMATIC ™

DURAMATIC ™

Spolehlivá automatická převodovka Duramatic ™ je stavěná pro nejtěžší podmínky. Robustní variátor s plynule měnitelným převodem reaguje okamžitě na změnu otáček, rychlosti jízdy nebo zatížení motoru. Variátor je navíc doplněn o odstředivou rozběhovou spojku, díky které může zůstat primární spojka neustále sepnutá. Tím se výrazně snižuje opotřebení hnacího řemene, záběr je prakticky okamžitý a dokonale plynulý. Převodovka Duramatic ™ s polohami L/H/N/R/P (dopředná rychlost / redukce / neutrál / zpátečka a parking) zároveň podporuje účinné brzdění motorem při jízdě z kopce.

Uzávěrka diferenciálu

Uzávěrka diferenciálu

Jednoduše ovladatelná elektrická uzávěrka předního diferenciálu zvyšuje trakci předních kol v těžkém terénu a přitom zachovává lehkost a obratnost řízení. Při normální jízdě s pohonem všech kol jsou přední kola poháněna přes diferenciál přední nápravy, který umožňuje, že se při zatáčení přední kola otáčejí různou rychlostí a tím zajišťuje snadný a lehký průjezd zatáčkou. Zapnutí elektrické uzávěrky předního diferenciálu maximalizuje trakci v extrémním terénu, kde hrozí, že by se jedno z předních kol mohlo začít protáčet. Síla motoru jde pak stejnoměrně na všechna čtyři kola a to vám umožní s jistotu vyjet, vyšplhat a zdolat jakoukoli překážku. Stačí jen stisknout tlačítko na palubní desce.

Nezávislé zavěšení

Nezávislé zavěšení

Chtěli jsme vytvořit nezávislé zavěšení kol s co nejmenším počtem pohyblivých dílů. Se zdokonalenými robustními dvojitými A-rameny je vysoce efektivní v celé délce zdvihu, absorbuje i nejtvrdší rány, snižuje ovládací síly v řízení a minimalizuje naklánění stroje v zatáčkách.

Pohon 4x4

Pohon 4x4

Elektricky připojitelný pohon všech kol vás dostane do míst, o kterých jste dosud mohli jen snít, umožňuje suverénní průchodnost i nejtěžším terénem. U čtyřkolek a Side-by-Side Arctic Cat si můžete vybrat mezi pohonem pouze zadní nápravy (2WD), pohonem všech kol (4WD) a pohonem všech kol se zapnutou uzávěrkou předního diferenciálu. Výhodou elektrického systému Arctic Cat je, že si pohon 4x4 můžete včas sami předem navolit podle situace, a ne jako u automatických systémů až v okamžiku, kdy už se přední kola začala protáčet. Pohon všech kol 4x4 má výhody také v zimě, kdy si můžete svůj stroj opatřit sněžnými pásy TJD a proměnit jej tak v efektivní sněžné pásové vozidlo.

Kotoučové brzdy

Kotoučové brzdy

Výkonné brzdy jsou stejně důležité jako výkonný motor. Na hydraulické kotoučové brzdy Arctic Cat s vrtanými kotouči, brzdovými třmeny s velkým průměrem pístků a značkovými pancéřovými hadicemi SteelFlex se vždy můžete spolehnout při posunování limitů vašich jezdeckých schopností.

Přední nosič SpeedRack

Přední nosič SpeedRack

Nosiče zavazadel Arctic Cat SpeedRack I, to je poctivé dobré železo. Jsou kvalitní, jsou odolné a mají integrované úchytné body umožňující rychlé připevnění příslušenství. Na tomto předním nosiči odvezete až 45 kg.

Sedlo s madly TRV

Sedlo s madly TRV

Luxusní samostatné sedlo spolujezdce TRV s pevnými madly a příjemnou opěrkou zad umožní vám i vašemu spolujezdci cestování pvní třídou. Spolujezdec sedí na vlastním sedadle, a to vám jako řidiči dává více prostoru pro aktivní řízení a vyvažování čtyřkolky. A pokud chcete, díky promyšlenému systému TRV stačí vyjmout dva čepy a zadní sedačku můžete snadno bez jakéhokoliv nářadí vyměnit za velký zadní nosič se systémem SpeedRack, nebo za velkou nákladní korbu. Prostě geniální.

Příčný stabilizátor

Příčný stabilizátor

Zadní nápravu jsme vybavili příčným stabilizátorem, abychom zmenšili naklánění čtyřkolky v zatáčkách. Při rychlém průjezdu zatáčkou se hmotnost čtyřkolky přenáší na její vnější stranu, vnější pérování se stlačuje více než to vnitřní a čtyřkolka má tendenci se naklánět. Příčný stabilizátor ale přenáší část tlaku z vnější strany na pružinu vnitřního kola a tím zmenšuje naklánění čtyřkolky. Výsledkem je stabilnější jízda při vyšší rychlosti průjezdu zatáčkou a vyšší komfort.

Motor

Typ motoru:čtyřdobý dvouválec do V (V-Twin), 8 ventilů, SOHC, EFI
Objem:951 ccm
Vrtání x zdvih:92 x 71,6 mm
Zapalování:CDI
Chlazení:kapalinové, elektrický ventilátor

Hnací systém

Pohon:2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Převodovka:automatická Duramatic, L/H/N/R, brzdění motorem
Uzávěrka př. diferenciálu:ano, elektrické ovládání
Koncový převod:kardanem

Podvozek

Zavěšení přední:nezávislá dvojitá A-ramena
Zavěšení zadní:nezávislá dvojitá A-ramena s příčným stabilizátorem
Pérování přední:hydraulické tlumiče, pětipolohově nastavitelné přepětí pružin
Pérování zadní:hydraulické tlumiče, pětipolohově nastavitelné přepětí pružin
Zdvih pérování P/Z:254 / 254 mm
Brzdy přední:2x hydraulická kotoučová
Brzdy zadní:1x hydraulická kotoučová
Pneu přední:25 x 8-12, Carlisle Badlands XTR
Pneu zadní:25 x 10-12, Carlisle Badlands XTR

Rozměry a hmotnosti

Celková délka:2390 mm
Celková šířka:1240 mm
Celková výška:1290 mm
Světlá výška:279 mm
Rozvor:1473 mm
Hmotnost bez náplní:372 kg
Palivová nádrž:20,1 litrů

Ostatní vlastnosti

Přední nosič:nosnost 45 kg
Zadní nosič:TRV nosič, vhodný pro upevnění Arctic Cat Cargo boxu (1436-211)
Tažná síla:477 kg
Posilovač řízení:ano
Tachometr / otáčkoměr:analogový / digitální

Legislativa a osvědčení

Homologace:ano
Registrační značka (SPZ):v ceně
Řidičské oprávnění:skupina B (osobní automobil)

Vybavení

Výbava v ceně:posilovač řízení, hliníkové disky, homologované tažné zařízení, naviják WARN RT 30, značkový výfuk REMUS, přední nosič SpeedRack, sedadlo spolujezdce systému TRV, pneu Carlisle Badlands XTR.

Další informace

Poznámka:Fotografie a vyobrazení jednotlivých čtyřkolek nemusí odpovídat specifikacím modelů Arctic Cat pro český trh. Dovozce si vyhrazuje právo na změnu specifikace.
 • Naviják WARN 3000 lbs

  Naviják WARN 3000 lbs

  Výkonný značkový naviják

 • Značkový výfuk REMUS

  Značkový výfuk REMUS

  Kvalita světového výrobce

 • Tažné zařízení

  Tažné zařízení

  včetně homologace

 • Zadní nosič TRV

  Zadní nosič TRV

  originál Arctic Cat ®

Naviják WARN 3000 lbs

Naviják WARN 3000 lbs

Spolehlivý silný naviják WARN RT30 od předního amerického výrobce je neocenitelným pomocníkem kdykoli se potřebujete dostat z nejhoršího, při stahování dřeva nebo pro ovládání radlice. Naviják funguje spolehlivě i pod vodou, jeho dálkové ovládání má dostatečně dlouhý kabel, ale co je vůbec nejlepší: je už v ceně čtyřkolky!

V hodnotě: 11 990 včetně DPH

Značkový výfuk REMUS

Značkový výfuk REMUS

Stylový, vysoce kvalitní výfuk Remus z nerezové oceli s hlubokým a sytým zvukem dává čtyřkolkám Arctic Cat více síly a točivého momentu při současném snížení hmotnosti. Vyrobený z nejkvalitnějších materiálů, je homologovaný výfuk Remus optimální kombinací nezaměnitelného zvuku, atraktivního designu a vysokého výkonu.

V hodnotě: 2 490  včetně DPH

Tažné zařízení

Tažné zařízení

Vašeho Arctic Cata si budete chtít užívat kdykoli to půjde. Uvidíte sami. Proto jsme všechny naše čtyřkolky vybavili extrémně robustním homologovaným tažným zařízením. Připojte za něj vozík, přívěs nebo závěsný systém SPEEDPoint ™ a odvezete, přivezete a uděláte jednoduše všechno.

Zadní nosič TRV

Zadní nosič TRV

Zadní nosič na modely TRV. 1436-230. Zvětšuje přepravní kapacitu vašeho Arctic Cata TRV. S možností připevnění originálního zadního kufru TRV CARGO BOX [1436-211].

Oficiální video Artic Cat

Prozkoumejte přednosti čtyřkolek Arctic Cat!

Další videa ARCTIC CAT...

Doporučené doplňky a příslušenství

Autorizované zastoupení značky ARCTIC CAT v České a Slovenské republice doporučuje doplňky a příslušenství od ověřených prestižních výrobců

Banner Banner Banner Banner

Internetové stránky výrobce:

www.arcticcat.com

Hlavní menu
Čtyřkolky Side By Side Sněžné skútry

Příslušenství a doplňky

ASP Group s.r.o.

Oficiální dovozce produktů
americké firmy ARCTIC CAT
do České a Slovenské republiky

Facebook   YouTube

www.aspgroup.cz

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace