Banner 1 Banner 2 Banner 3
HDX 700i XT
 • HDX 700i XT
 • HDX 700i XT
 • HDX 700i XT
 • HDX 700i XT
 • HDX 700i XT
 • HDX 700i XT

HDX 700i XT

S Arctic Catem HDX nemá práce žádnou šanci. S největší variabilní korbou, největšími úložnými prostory, tažnou silou 680 kg a špičkovým podvozkem FOX bude i těžká práce snadná. Arctic Cat HDX v novém přitažlivém designu je ultimativní pracovní stroj, s motorem 700 ccm a výškově stavitelným volantem dokonale připravený pro nejtěžší pracovní výzvy. Užitečná hmotnost je obrovská, stejně jako sklápěcí variabilní korba. Velké úložné prostory na bocích a v přední kapotě pojmou vše co při práci potřebujete, tři místa v kabině jsou k nezaplacení, když vaše práce vyžaduje pár rukou navíc.

Barva:    

Doporučená cena:

cena 429 990 včetně DPH

cena 16 949 EUR včetně DPH

Vyhledat prodejce >

 • Motor 700 EFI

  Motor 700 EFI

  Výkonný a spolehlivý

 • Špičkový podvozek FOX

  Špičkový podvozek FOX

  FOX FLOAT®

 • Posilovač řízení

  Posilovač řízení

  s variabilním účinkem

 • DURAMATIC ™

  DURAMATIC ™

  Automatická převodovka

 • Kotoučové brzdy

  Kotoučové brzdy

  na všech kolech

 • LED osvětlení

  LED osvětlení

  poslední generace

 • Nezávislé zavěšení kol

  Nezávislé zavěšení kol

  s robustními A-rameny

 • Nákladní korba

  Nákladní korba

  sklápěcí a variabilní

 • Digitální displej

  Digitální displej

  PowerSport

 • Uzávěrka diferenciálu

  Uzávěrka diferenciálu

  elektricky ovládaná

 • Pohon 4x4

  Pohon 4x4

  elektricky připojitelný

 • Tři místa k sezení

  Tři místa k sezení

  o jedny ruce víc

 • Duro 3 Star Kaden

  Duro 3 Star Kaden

  špičkové tříplátnové pneumatiky

 • Nastavitelný volant

  Nastavitelný volant

  Výškově nastavitelné řízení

Motor 700 EFI

Motor 700 EFI

Sílu na rozdávání má kapalinou chlazený čtyřventilový motor 700 H1 695 ccm EFI, robustní jednoválec H1 s obrovskou tažnou sílou a velkým točivým momentem vyráběný v naší motorárně v St. Cloud v USA. Elektronické vstřikování paliva zajišťuje nízkou spotřebu, čisté spalování, okamžitou reakci na plyn, optimální složení směsi nezávisle na nadmořské výšce a spolehlivé startování při každé teplotě.

Špičkový podvozek FOX

Špičkový podvozek FOX

HDX™ je připraven pro nejtěžší práce. A těžké náklady vyžadují pérování, které svůj úkol zvládá. Špičkové jízdní vlastnosti dává Arctic Catu HDX vynikající pérování FOX FLOAT®. Přední pérování je perfektní, ale zadní pérování vás doslova nadchne: je-li třeba, zadní jednotky FOX FLOAT® vám umožní zvýšit tlak vzduchu pro větší pohodlí jízdy. Plně nezávislé zavěšení všech kol poskytuje 254 mm zdvihu a 254 mm světlé výšky pro maximální prostupnost terénem. Těžká práce nebo víkendové ježdění – pro Arctic Cat HDX žádný problém.

Posilovač řízení

Posilovač řízení

Snadné řízení i s půltunou na korbě a 680 kily na přívěsu. Elektrický posilovač řízení EPS s variabilním účinkem snižuje sílu potřebnou k řízení, snižuje únavu za jízdy a zároveň tlumí nárazy přenášené do volantu. Řízení tak vyžaduje minimální úsilí, a to hned jakmile otočíte klíčkem - při otáčení na místě, při jízdě krokem, přes překážky nebo s plným nákladem.

DURAMATIC ™

DURAMATIC ™

Spolehlivá automatická převodovka Duramatic ™ je stavěná pro nejtěžší podmínky. Robustní variátor s plynule měnitelným převodem reaguje okamžitě na změnu otáček, rychlosti jízdy nebo zatížení motoru. Variátor je navíc doplněn o odstředivou rozběhovou spojku, díky které může zůstat primární spojka neustále sepnutá. Tím se výrazně snižuje opotřebení hnacího řemene, záběr je prakticky okamžitý a dokonale plynulý. Převodovka Duramatic ™ s polohami L/H/N/R/P (dopředná rychlost / redukce / neutrál / zpátečka a parking) zároveň podporuje účinné brzdění motorem při jízdě z kopce.

Kotoučové brzdy

Kotoučové brzdy

Mohutně dimenzované hydraulické brzdy se čtyřmi kotouči a velkým průměrem brzdových pístků poskytují přesvědčivou brzdnou sílu. Brzdy s progresivním nástupem a vyváženým účinkem na přední a zadní nápravě jsou skvěle předvídatelné a bezpečně zastaví váš stroj i s přívěsem nebo těžkým nákladem.

LED osvětlení

LED osvětlení

Přední halogenové světlomety si neberou žádné servítky, pokud jde o osvětlení na cestě domů. Společně s LED světly pro denní svícení, LED blinkry a zadními LED světly vypadají nejen fakt hezky, ale díky vysoké svítivosti přispívají i k vysoké aktivní bezpečnosti.

Nezávislé zavěšení kol

Nezávislé zavěšení kol

Chtěli jsme vytvořit nezávislé zavěšení kol s co nejmenším počtem pohyblivých dílů. Se zdokonalenými robustními dvojitými A-rameny je vysoce efektivní v celé délce zdvihu, absorbuje i nejtvrdší rány, snižuje ovládací síly v řízení a minimalizuje naklánění stroje v zatáčkách.

Nákladní korba

Nákladní korba

Klíčovou výhodou, která z Prowlera dělá dokonalý pracovní stroj, je obrovská sklápěcí nákladní korba. Naložíte na ní až 460 kg, pohodlně se na ní vejde europaleta, a pokud je náklad ještě větší, jednoduše sundáte bočnice a korbu snadno během chvilky přeměníte na obrovské praktické plato. A s dvěma plynokapalinovými vzpěrami je sklápění i plné korby hračka.

Digitální displej

Digitální displej

Skvěle přehledný multifunkční displej Power Sport poskytuje kompletní informace. Nechybí rychloměr, otáčkoměr, celkové i denní počítadlo kilometrů, indikátor zařazeného rychlostního stupně, digitální hodiny a ukazatel stavu paliva.

Uzávěrka diferenciálu

Uzávěrka diferenciálu

Jednoduše ovladatelná elektrická uzávěrka předního diferenciálu zvyšuje trakci předních kol v těžkém terénu a přitom zachovává lehkost a obratnost řízení. Při normální jízdě s pohonem všech kol jsou přední kola poháněna přes diferenciál přední nápravy, který umožňuje, že se při zatáčení přední kola otáčejí různou rychlostí a tím zajišťuje snadný a lehký průjezd zatáčkou. Zapnutí elektrické uzávěrky předního diferenciálu maximalizuje trakci v extrémním terénu, kde hrozí, že by se jedno z předních kol mohlo začít protáčet. Síla motoru jde pak stejnoměrně na všechna čtyři kola a to vám umožní s jistotu vyjet, vyšplhat a zdolat jakoukoli překážku. Stačí jen stisknout tlačítko na palubní desce.

Pohon 4x4

Pohon 4x4

Elektricky připojitelný pohon všech kol vás dostane vás do míst, o kterých jste dosud mohli jen snít, umožňuje suverénní průchodnost i nejtěžším terénem. U čtyřkolek a Side-by-Side Arctic Cat si můžete vybrat mezi pohonem jen zadní nápravy (2WD), pohonem všech kol (4WD) nebo pohonem všech kol se zapnutou uzávěrkou předního diferenciálu. Výhodou tohoto systému je, že si druh pohonu můžete sami předem zvolit podle podmínek, a ne jako u automatických systémů až v okamžiku, kdy se už přední kola začala protáčet. Pohon všech kol přináší výhody také v zimě, kdy můžete svůj stroj opatřit sněžnými pásy TJD a proměnit jej tak v efektivní sněžné pásové vozidlo.

Tři místa k sezení

Tři místa k sezení

Co je ještě pracovitější než dvoumístné UTV? Třímístné UTV! Tři místa v kabině jsou další ze zásadních předností modelu HDX 700. Arctic Cat HDX 700 nabízí dostatek místa, bezpečí a pohodlí třem osobám na anatomicky tvarovaných sedadlech vybavených tříbodovými bezpečnostními pásy. S HDX si tak vždy můžete vzít o jednoho pomocníka víc. A nemuseli jsme kvůli tomu prodlužovat rozvor ani zmenšovat ložnou plochu.

Duro 3 Star Kaden

Duro 3 Star Kaden

Vynikající univerzální tříplátnové pneumatiky Duro 3 Star Kaden jsou oblíbenou volbou vyznavačů terénu. Vždy vás dostanou kam potřebujete, můžete s nimi dělat co chcete a výsledkem je pokaždé excelentní grip, jistota záběru a pohodlná jízda. Modely HDX jsou standardně dodávané s těmito atraktivními hliníkovými disky.

Nastavitelný volant

Nastavitelný volant

Plynule výškově nastavitelný volant umožňuje snadno najít vaši ideální polohu při řízení a nastavit volant přesně tak, aby vám řízení poskytovalo maximální pohodlí a důvěru.

Motor

Typ motoru:čtyřdobý jednoválec, SOHC, 4 ventily, EFI
Objem:695 ccm
Zapalování:CDI
Chlazení:kapalinové, elektrický ventilátor

Hnací systém

Pohon:2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Převodovka:automatická Duramatic, L/H/N/R/P, brzdění motorem
Uzávěrka př. diferenciálu:ano, elektrické ovládání
Koncový převod:kardanem

Podvozek

Zavěšení přední:nezávislá dvojitá A-ramena
Zavěšení zadní:nezávislá dvojitá A-ramena s příčným stabilizátorem
Pérování přední:hydraulické tlumiče, pětipolohově nastavitelné přepětí pružin
Pérování zadní:Značkové hydraulické tlumiče FOX FLOAT ®
Zdvih pérování P/Z:254 / 254 mm
Brzdy přední:2x hydraulická kotoučová
Brzdy zadní:1x hydraulická kotoučová
Pneu přední:26 x 9-14, Duro Kaden
Pneu zadní:26 x 11-14, Duro Kaden

Rozměry a hmotnosti

Celková délka:3277 mm
Celková šířka:1524 mm
Celková výška:2007 mm
Světlá výška:254 mm
Rozvor:2159 mm
Hmotnost bez náplní:618,2 kg
Palivová nádrž:31 litrů

Ostatní vlastnosti

Místa k sezení:3
Posilovač řízení:ano, s variabilním účinkem
Tažná síla:680,4 kg
Korba - nosnost:453,6 kg
Korba - vnitřní rozměry:1420 x 1050 x 260-360 mm
Tachometr / otáčkoměr:analogový / digitální

Legislativa a osvědčení

Homologace:ano

Vybavení

Výbava v ceně:3 místa k sezení, posilovač řízení, hliníkové disky, výškově nastavitelný volant, příruční schránka, sklápěcí nákladní korba, poloha Parking, pneu Duro Kaden, homologace pro 2 osoby

Oficiální video Arctic Cat

Další videa ARCTIC CAT...

Autorizované zastoupení značky ARCTIC CAT v České a Slovenské republice doporučuje doplňky a příslušenství od ověřených prestižních výrobců

Banner Banner Banner Banner

Internetové stránky výrobce:

www.arcticcat.com

Hlavní menu
Čtyřkolky Side By Side Sněžné skútry

Příslušenství a doplňky

ASP Group s.r.o.

Oficiální dovozce produktů
americké firmy ARCTIC CAT
do České a Slovenské republiky

Facebook   YouTube

www.aspgroup.cz

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace