Banner 1 Banner 2 Banner 3
M8000 153" SE
 • M8000 153" SE
 • M8000 153" SE
 • M8000 153" SE
 • M8000 153" SE
 • M8000 153" SE
 • M8000 153" SE

M8000 153" SE

Radikální sportovní / závodní sněžný skútr pro agresivní řádění v hlubokém prašanu a prudké výjezdy
Sněžný skútr Arctic Cat M 8000 153" SE je nabitý špičkovými technologiem: brutálně silný motor 8000 s čistým spalováním, obratný podvozek ProClimb™ s pérováním Arctic Mountain Suspension nebo nic nevážící elektronická zpátečka. Významné úspory hmotnosti odlehčily tento skútr o více než 8 kg, ale ještě většího odlehčení si všimnete za jízdy: inženýři Arctic Catu minimalizovali hromadění sněhu a ledu na podvozku během jízdy, takže hmotnost skútru se při jízdě zvýší jen o 4%, oproti 15 až 17% u konkurence. To dělá z M 8000 153" SE v praxi jeden z nejlehčích a nejovladatelnějších sněžných skútrů současnosti. M8000 153" SE je poháněn brutálně silným moderním kapalinou chlazeným dvoutaktním dvouválcem 800 ccm s obrovským točivým momentem a čistým spalováním, který na zadní pás Power Claw 153 posílá přes 160 koní.

Doporučená cena:

cena 389 900 včetně DPH

 • Motor M8000

  Motor M8000

  výkon přes 160 koní

 • Méně ledu za jízdy

  Méně ledu za jízdy

  lehčí skútr

 • Pás Power Claw 2,25“

  Pás Power Claw 2,25“

  brutální záběr

 • Pohon Arctic Drive™

  Pohon Arctic Drive™

  efektivní přenos výkonu

 • Závodní A-ramena

  Závodní A-ramena

  agresivnější zatáčení

 • Displej Deluxe

  Displej Deluxe

  včetně výškoměru

 • Ice Scratchers

  Ice Scratchers

  geniální chlazení na ledu

 • Chladič HCR

  Chladič HCR

  lehký a účinný

 • ProClimb™ Chassis

  ProClimb™ Chassis

  extrémně lehký podvozek

 • Elektronická zpátečka

  Elektronická zpátečka

  jedním stisknutím tlačítka

Motor M8000

Motor M8000

Tento revoluční kapalinou chlazený dvoutaktní dvouválec dokázali inženýři Arctic Cat vyladit tak, že z objemu 794 ccm dává brutálních více než 160 koní. Odlehčená kliková hřídel, elektronické vstřikování paliva se dvěma svíčkami na válec, které ke svému provozu nepotřebuje baterii, počítačem řízené výfukové přívěry APV, Exhaust Pipe Temperature System, senzor klepání a elektronická zpátečka, která nic neváží. Výsledek? Nejvýkonnější motor ve své kategorii, mimořádně čisté spalování a příznivá spotřeba paliva.

Méně ledu za jízdy

Méně ledu za jízdy

Porovnáváte hmotnosti současných sportovních a závodních sněžných skútrů? Nic jiného než pouhá čísla. Ale vyrazte s těmito skútry do hor, na sníh, do reálného světa, a pravda rychle vyjde najevo: sněžné skútry Arctic Cat jsou na rozdíl od konkurence efektivně navržené tak, aby minimalizovaly hromadění sněhu a ledu na podvozku během jízdy. Předek skútru účinně odhazuje sníh do stran, zvětšené rozteče nosných tyčí předních A-ramen eliminují počet míst, kde se může za jízdy usazovat sníh a led, podvozkový tunel je zespoda opatřen speciální hladkou nepřilnavou vrstvou, takže od pásu odletující sníh se nemá kde usazovat. Zatímco konkurenci při jízdě táhne k zemi až 21 kg sněhu a ledu, sněžné skútry Arctic Cat létají vysoko, bez balastu a po celý den. Přidejte si k tomu úsporu hmotnosti 8 kg na samotném skútru a víte, proč jsou sportovní skútry Arctic Cat jedny z nejovladatelnějších sněžných skútrů současnosti.

Pás Power Claw 2,25“

Pás Power Claw 2,25“

Pás PowerClaw 2,25“ s téměř 6 cm vysokými lopatkami se zakusuje do prašanu a hlubokého sněhu s chutí tyranosaura. Podrží vás v každé situaci. Jestli to bude při zdolávání téměř kolmých stěn, při sjíždění prudkých kopců, při adrenalinovém řádění nebo v náročných bočních traverzech, to už necháme na vás.

Pohon Arctic Drive™

Pohon Arctic Drive™

Není to jen o motoru. Dynamika sněžného skútru závisí na celém pohonném systému. Pohon Arctic Drive ™, to je souhrn špičkových technologií, které vám poskytnou bezkonkurenční trakci, mohutný plynulý tah a vynikající ovladatelnost.

Závodní A-ramena

Závodní A-ramena

Trojúhelníkové zavěšení předních A-ramen je příkladem dokonalého konstrukčního řešení. Přední tlumiče jsou skloněné tak, aby síly směřovaly do podélné osy skútru. Tím jsme dosáhli jedinečně citlivého pérování a minimalizovali rázy do rámu a řídítek. Plně nastavitelné pérování umožňuje radikální zatáčky a perfektní kontrolu v extrémních situacích a za vysokých rychlostí. Uložení ramen v kulových kloubech minimalizuje tření a umožňuje dokonalou kontrolu nad skútrem při řádění na plný plyn na boulích a v extrémním terénu.

Displej Deluxe

Displej Deluxe

Přehledný multifunkční displej Deluxe vám poskytne všechny potřebné informace - digitální / analogové zobrazení rychlosti a otáček motoru, počítadlo celkově najetých kilometrů, dvě denní počítadla kilometrů, počítadlo motohodin, palubní hodiny, kontrolku zpátečky a ostatní varovné kontrolky. A dali jsme mu ještě jednu užitečnou funkci navíc - výškoměr!

Ice Scratchers

Ice Scratchers

Jako součást chladicího systému jsou tyto škrabáky jednoduše geniální. Pokud delší dobu jedete po ledu s minimem sněhu, třeba po zamrzlém jezeře s odvátým sněhem, stačí spustit tyto škrabáky dolů a ony se samy postarají o dostatek ledové tříště pro chlazení motoru i pásu. Tak bude motor neustále pracovat při optimální provozní teplotě bez rizika přehřátí.

Chladič HCR

Chladič HCR

Sněžné skútry Arctic Cat M8000 se mohou pochlubit zcela novým odlehčeným chladičem HCR. Chladič HCR je nejen lehčí, ale i přemístěný dopředu, blíž k těžišti skútru kvůli lepší centralizaci hmot. Chladič HCR je téměř o 2 kg lehčí než chladiče probíhající pod celou délkou spodního tunelu, a přitom má stejnou účinnost. Přemístění chladiče dopředu také výrazně omezilo možnost hromadění sněhu a ledu na spodku skútru, což podstatně přispívá ke snížení hmotnosti skútru za jízdy. Tento chladič se již tři roky perfektně osvědčuje na všech závodních skútrech továrního týmu Arctic Cat.

ProClimb™ Chassis

ProClimb™ Chassis

Lehké hliníkové chassis ProClimb vytvořené z profilovaných nosníků a dvoudílného prostorového středního tunelu minimalizuje hmotnost skútru při zachování špičkové pevnosti a tuhosti podvozku. Společně s propracovaným pérováním tak tvoří dokonalý špičkově ovladatelný celek.

Elektronická zpátečka

Elektronická zpátečka

Elektronická zpátečka je o neuvěřitelně rychlé a snadné aktivaci. Stačí jedno stisknutí tlačítka a už jedete dozadu. A je tu ještě jeden významný bonus - tahle zpátečka vůbec nic neváží.

Motor

Typ motoru:kapalinou chlazený řadový 2taktní dvouválec, duální bezbateriové vstřikování EFI Ø46 mm
Objem:794 ccm
Vrtání x zdvih:85 x 70 mm
Výkon:118 kW+ / 160 k+
Zapalování:3D se snímačem polohy škrticí klapky
Chlazení:kapalinou
Mazání:oddělené automatické mazání (Oil Injection)

Hnací systém

Pohon:ACT Diamond Direct Drive + Arctic Drive System, spojka Team
Převodovka:automatická Arctic + elektronická zpátečka

Podvozek

Zavěšení přední:Arctic Mountain Suspension s jednotkami Arctic Cat Gas IFP, zdvih 178 mm
Zavěšení zadní:FLOAT-ACTION Rear Suspension s jednotkami Arctic Cat Gas IFP, zdvih 394 mm
Brzda:hydraulická kotoučová + radiální pumpa

Rozměry a hmotnosti

Celková délka:3360 mm
Celková šířka:1054 - 1156 mm v závislosti na nastaveném rozchodu lyžin
Přední lyžiny:ProClimb - 7, šířka 178 mm, karbidové nože
Rozchod lyžin:nastavitelný v rozmezí 876 - 978 mm
Hnací pás:Power Claw 2,25", 381 x 3886 mm, výška lopatek 57 mm
Palivová nádrž:44,3 l

Vybavení

Výbava v ceně:elektronická zpátečka, dva výkonné přední halogenové světlomety, přední nárazník, digitální / analogový displej Deluxe, elektrický palivoměr, kontrolka oleje, kontrolka přehřívání motoru, palubní hodiny, vyhřívání rukojetí a plynové páčky, držák náhradního řemene, výškoměr, 12V palubní zásuvka, nízké závodní plexi, zvýšená řídítka Mountain, vpředu umístěný chladič HCR, Ice Scratchers, úložný prostor pod sedadlem

Oficiální video Arctic Cat

Další videa ARCTIC CAT...

Autorizované zastoupení značky ARCTIC CAT v České a Slovenské republice doporučuje doplňky a příslušenství od ověřených prestižních výrobců

Banner Banner Banner Banner

Internetové stránky výrobce:

www.arcticcat.com

Hlavní menu
Čtyřkolky Side By Side Sněžné skútry

Příslušenství a doplňky

ASP Group s.r.o.

Oficiální dovozce produktů
americké firmy ARCTIC CAT
do České a Slovenské republiky

Facebook   YouTube

www.aspgroup.cz

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace