Banner 1 Banner 2 Banner 3

Arctic Cat Prowler 1000 je UTV roku

2.4.2019 10:08

Prestižní  německý magazín ATV & Quad vyhlásil vítěze ankety „Quad of the Year 2016“. V této anketě němečtí čtyřkolkáři a majitelé Side-by-Side a UTV rozhodovali o nejoblíbenějších a nejlépe hodnocených novinkách roku 2016 v několika různých kategoriích. Vítězem kategorie UTV a nejlepším UTV roku 2016 se stal nový Arctic Cat Prowler 1000.

Zcela nový Arctic Cat Prowler 1000 je jedním z nejvšestrannějších UTV. Výkonný pracovní stroj s vynikající spolehlivostí a vysokou kvalitou výroby je poháněn jedním z největších motorů na trhu. Se sportovním podvozkem, vysoce kvalitním pérováním a velkou kompozitní sklápěcí korbou má Prowler 1000 vše, co je potřebné pro těžkou práci i příjemné svezení. Prowler 1000 je vybaven automatickou dvourychlostní CVT převodovkou se zpátečkou a motorovou brzdou, jízdní komfort a ovladatelnost zvyšuje variabilní elektronický posilovač řízení EPS nebo výškově nastavitelný volant. Arctic Cat modelová řada strojů UTV zahrnuje kromě Prowleru 1000 i třímístný Prowler 700, všestranný pracovně-rekreační stroj vybavený špičkovým pérováním FOX, poháněný silným, kapalinou chlazeným motorem H1 700, který nabízí tři pohodlná místa k sezení a celou škálu pracovních a komfortních funkcí.

Internetové stránky výrobce:

www.arcticcat.com

Hlavní menu
Čtyřkolky Side By Side Sněžné skútry

Příslušenství a doplňky

ASP Group s.r.o.

Oficiální dovozce produktů
americké firmy ARCTIC CAT
do České a Slovenské republiky

Facebook   YouTube

www.aspgroup.cz

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace