Banner 1 Banner 2 Banner 3

O nás


Vítáme vás na stránkách firmy ASP Group s.r.o., jednoho z největších distributorů značkových čtyřkolek a ATV/moto doplňků ve střední a východní Evropě.

Společnost ASP Group s.r.o. patří k největším distributorům čtyřkolek, UTV a příslušenství pro čtyřkolkáře a motorkáře v celé střední a východní Evropě. Na trzích v České republice, na Slovensku, v Polsku, Rumunsku, Chorvatsku a Slovinsku jsme zároveň oficiálním autorizovaným dovozcem a velkoobchodním distributorem více než 26 předních světových značek a výrobců doplňků a příslušenství pro čtyřkolky a motocykly, ve všech těchto zemích jsme také výhradními dovozci čtyřkolek/UTV Access Motor, Linhai, TGBArctic cat a sněžných skútrů, obojživelných vozidel Argo a elektrických skútrů Yadea, jejichž distribuci zajišťujeme prostřednictvím široké profesionální dealerské sítě.

Ochrana osobních údajů

Silnou a stabilní pozici si naše firma vybudovala díky poctivému přístupu k zákazníkům i obchodním partnerům, profesionálním službám a důrazu na kvalitu námi prodávaných produktů, kterou vždy předem sami testujeme. Jsme ryze česká společnost, která prostřednictvím svých prodejců nabízí dovážené čtyřkolky, skútry, příslušenství a náhradní díly ve více jak 400 prodejních místech po celé Evropě.

Cílem společnosti ASP Group s.r.o. je především spokojenost našich zákazníků. Ale ani pojmy jako serióznost v obchodních vztazích, trvalá garance kvality prodávaných produktů, rychlost a profesionalita poskytovaných služeb nejsou u nás jen prázdné fráze. Na Vaše přání Vám můžeme individuálně objektivně doporučit a následně prostřednictvím našich prodejců odborně namontovat veškeré námi nabízené doplňky. Navíc si většinu námi dovážených čtyřkolek a skútrů můžete u vybraných prodejců ještě před nákupem bezplatně vyzkoušet a přesvědčit se tak o jejich kvalitách.

V naší nabídce na stránkách www.aspshop.cz si vybere každý - rekreační a hobby jezdci, závodníci, majitelé farem, lesů a hotelů, stavební a komunální firmy, strážci přírodních parků, hasiči. Najdete zde zboží předních světových výrobců jako ITP, Fox Shox, TJD, Kimpex, Maxima, XRW, Fasst Racing, BigGun Exhaust, Houser Racing, Finntrail, LS2  helmets a mnoho dalších. Nabízené produkty vedeme skladem v našem centrálním skladu v Letkově u Plzně, a proto můžeme garantovat nejkratší možné dodací lhůty. Rozsáhlý sklad náhradních dílů vedeme také na čtyřkolky a UTV Linhai, s dodáním do 24 hodin po celé republice. Zároveň Vám po celou dobu užívání Vaší čtyřkolky Linhai zajistíme profesionální péči v jedné z největších sítí profesionálních autorizovaných servisů v celé České republice. Všechny námi dovážené čtyřkolky a UTV Linhai samozřejmě dodáváme včetně originálního i českého návodu k obsluze a s veškerou dokumentací, včetně schválení k provozu na veřejných komunikacích.

 

ASP Group, to je:

- více než 60 prodávaných světových značek
- přes 400 prodejních míst v celé Evropě, z toho přes 70 v ČR a SR
- největší dealerská síť v ČR
- velké skladové zásoby značkových doplňků a příslušenství

Internetové stránky výrobce:

www.arcticcat.com

Hlavní menu
Čtyřkolky Side By Side Sněžné skútry

Příslušenství a doplňky

ASP Group s.r.o.

Oficiální dovozce produktů
americké firmy ARCTIC CAT
do České a Slovenské republiky

Facebook   YouTube

www.aspgroup.cz

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace