Banner 1 Banner 4
Wildcat X 1000i
 • Wildcat X 1000i
 • Wildcat X 1000i
 • Wildcat X 1000i
 • Wildcat X 1000i
 • Wildcat X 1000i
 • Wildcat X 1000i

Wildcat X 1000i

Nejlepší sportovní side-by-side současnosti. Ještě nikdy jste neřídili něco jako Wildcat™. Wildcat, to je ztělesněná rychlost a obratnost dovedená k naprosté dokonalosti. S motorem 951ccm H2 V-Twin má Wildcat X víc síly než zuřící bouře. Jeho parametry jsou prostě fascinující. Jeho řízení je přesné a návykové. Víc síly, lepší pérování, víc atraktivní výbavy - Wildcatu X se nic ani nepřibližuje. A ten úsměv na vaší tváři - to vám garantujeme - ten hned tak nezmizí.

Homologace: na dotaz

Barvy:      

Doporučená cena:

cena 559 990 včetně DPH

cena 21 549 EUR včetně DPH

Vyhledat prodejce >

 • Motor Wildcat X

  Motor Wildcat X

  Brutální síla

 • Tlumiče JRI ECX-1

  Tlumiče JRI ECX-1

  dokonalé odpružení

 • Posilovač řízení SxS

  Posilovač řízení SxS

  s variabilním účinkem

 • Kotoučové brzdy

  Kotoučové brzdy

  na všech 4 kolech

 • Spojka Rapid Response

  Spojka Rapid Response

  s velmi rychlou reakcí

 • Zadní korba

  Zadní korba

  s nosností 136 kg

 • Uzávěrka diferenciálu

  Uzávěrka diferenciálu

  elektricky ovládaná

 • Pětiprvkové zavěšení

  Pětiprvkové zavěšení

  Dokonalé zadní pérování

 • Pohon 4x4

  Pohon 4x4

  elektricky připojitelný

 • Nastavitelný volant

  Nastavitelný volant

  Výškově nastavitelné řízení

 • Anatomické sedačky

  Anatomické sedačky

  pro maximální pohodlí

Motor Wildcat X

Motor Wildcat X

Je to výkonové monstrum. Je to nejvýkonnější motor, jaký kdy Arctic Cat zabudoval do čtyřkolky nebo side-by-side. Čtyřventilové hlavy válců, písty se zvýšenou kompresí, vačkové hřídele s agresivnějším profilem a přepracované vstřikování paliva jsou hlavní body, kterými jsme výrazně zvýšili už beztak ohromující výkon a točivý moment tohoto brutálního vidlicového dvouválce H2 1000 V-Twin EFI. S tímto motorem je Wildcat X daleko rychlejší a agresivnější zvíře, než cokoliv jiného tam venku.

Tlumiče JRI ECX-1

Tlumiče JRI ECX-1

Se 450 mm zdvihu je Wildcat stále jediný stroj ve třídě, který šel tak daleko, aby vaše kola seděla stále pevně na zemi. Pro největší zdvihy pérování ve třídě nyní dostává Wildcat X plně nastavitelné, 100% rozebíratelné piggyback jednotky JRi ECX-1 o průměru 2,5". 70 polohové seřizování útlumu komprese je přemístěno na pístnici, což prakticky eliminovalo hydraulické ztráty. Díky tomu zažijete okamžitou reakci pérování a dokonale vyváženou jízdu v každém terénu. JRI ECX-1. Rozlučte se s hrboly.

Posilovač řízení SxS

Posilovač řízení SxS

Posilovač řízení usnadňuje řízení při nízkých i vysokých rychlostech a zároveň tlumí rány přenášené do volantu. Posilovač řízení Arctic Cat je zcela jedinečný díky svému variabilnímu účinku. Senzory ve vozidle měří síly ve volantu i na kolech. V malých rychlostech oceníte snadné zatáčení, při rychlé jízdě zase jedinečnou přesnost řízení.

Kotoučové brzdy

Kotoučové brzdy

Mohutně dimenzované hydraulické brzdy na všech kolech dávají Wildcatu jistotu mimořádné brzdné síly, jakou potřebujete pro bezpečné zvládání tohoto terénního predátora. U přepracovaného brzdového systému se značkovými pancéřovými hadičkami SteelFlex je upraven hydraulický převod a vylepšené dvoupístkové třmeny pro ještě agresivnější brzdění.

Spojka Rapid Response

Spojka Rapid Response

Extrémní sílu motoru na kola přenáší nová rychle pracující automatická převodovka Rapid Response™ vyvinutá ve spolupráci s prestižní americkou firmou Team Industries®. Převodovka Rapid Response™ se dvěma dopřednými rychlostmi, zpátečkou, parkovací polohou a účinným brzděním motorem je vůbec nejrychleji pracující automatickou převodovkou současnosti. Uberete plyn před dírou, hned zase dáte „plnej“, a motor vás s nulovou prodlevou okamžitě zase katapultuje dopředu.

Zadní korba

Zadní korba

Pokud si myslíte, že to budete potřebovat, klidně to naložte. Tak jsme vytvořili zadní korbu Wildcata s největší nosností ve třídě, dostatečně prostornou, aby se do ní vešlo všechno, co si chcete vzít s sebou.
 

Uzávěrka diferenciálu

Uzávěrka diferenciálu

Jednoduše ovladatelná elektrická uzávěrka předního diferenciálu zvyšuje trakci předních kol v těžkém terénu a přitom zachovává lehkost a obratnost řízení. Při normální jízdě s pohonem všech kol jsou přední kola poháněna přes diferenciál přední nápravy, který umožňuje, že se při zatáčení přední kola otáčejí různou rychlostí a tím zajišťuje snadný a lehký průjezd zatáčkou. Zapnutí elektrické uzávěrky předního diferenciálu maximalizuje trakci v extrémním terénu, kde hrozí, že by se jedno z předních kol mohlo začít protáčet. Síla motoru jde pak stejnoměrně na všechna čtyři kola a to vám umožní s jistotu vyjet, vyšplhat a zdolat jakoukoli překážku. Stačí jen stisknout tlačítko na palubní desce.

Pětiprvkové zavěšení

Pětiprvkové zavěšení

Naše unikátní pětiprvkové zavěšení zadních kol s téměř půlmetrovými zdvihy je ve třídě sportovních side by side zcela mimořádné. Chtěli jsme, aby Wildcat byl dokonalý, a tak jsme použili i nejdokonalejší způsob zavěšení.  Žádný jiný výrobce nenabízí takové zdvihy pérování, aby udržel všechna kola na zemi.

Pohon 4x4

Pohon 4x4

Elektricky připojitelný pohon všech kol vás dostane vás do míst, o kterých jste dosud mohli jen snít, umožňuje suverénní průchodnost i nejtěžším terénem. U čtyřkolek a Side-by-Side Arctic Cat si můžete vybrat mezi pohonem jen zadní nápravy (2WD), pohonem všech kol (4WD) nebo pohonem všech kol se zapnutou uzávěrkou předního diferenciálu. Výhodou tohoto systému je, že si druh pohonu můžete sami předem zvolit podle podmínek, a ne jako u automatických systémů až v okamžiku, kdy se už přední kola začala protáčet. Pohon všech kol přináší výhody také v zimě, kdy můžete svůj stroj opatřit sněžnými pásy TJD a proměnit jej tak v efektivní sněžné pásové vozidlo.

Nastavitelný volant

Nastavitelný volant

Výškově nastavitelný volant je další exkluzivní předností strojů Arctic Cat. Dodá vám nejen pocit mimořádného komfortu, ale hlavně vám umožní najít si tu nejpohodlnější polohu při řízení. Odteď už budete mít všechny důležité ovládací prvky na dosah ruky. Přesně jak potřebujete.

Anatomické sedačky

Anatomické sedačky

Sedačky Wildcata s tříbodovými bezpečnostními pásy jsou neuvěřitelně pohodlné a optimálně podpírají tělo řidiče i spolujezdce při brutálních jízdních manévrech. Sedačky ve Wildcatu X jsou navíc designově sladěné s barvou stroje, aby byl výsledný efekt prostě dokonalý.

Motor

Typ motoru:čtyřdobý dvouválec do V (V-Twin), 8 ventilů, SOHC, EFI
Objem:951 ccm
Vrtání x zdvih:92 x 71,6 mm
Zapalování:CDI
Chlazení:kapalinové, elektrický ventilátor

Hnací systém

Pohon:2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Převodovka:automatická Duramatic, L/H/N/R, brzdění motorem
Uzávěrka př. diferenciálu:ano, elektrické ovládání
Koncový převod:kardanem

Podvozek

Zavěšení přední:nezávislá dvojitá A-ramena
Zavěšení zadní:nezávislá dvojitá A-ramena s příčným stabilizátorem
Pérování přední:Tlumiče JRi, nastavitelné předpětí, 23polohové seřizování komprese
Pérování zadní:Tlumiče JRi, nastavitelné předpětí, 23polohové seřizování komprese
Zdvih pérování P/Z:432 / 457 mm
Brzdy přední:2x hydraulická kotoučová
Brzdy zadní:1x hydraulická kotoučová
Pneu přední:27 x 9-14, DURO
Pneu zadní:27 x 11-14, DURO

Rozměry a hmotnosti

Celková délka:3251 mm
Celková šířka:1626 mm
Celková výška:1670 mm
Světlá výška:330 mm
Rozvor:2413 mm
Hmotnost bez náplní:615,5 kg
Palivová nádrž:33,3 litrů

Ostatní vlastnosti

Posilovač řízení:ano, s variabilním účinkem
Tachometr / otáčkoměr:analogový / digitální

Vybavení

Výbava v ceně:anatomické sedačky, posilovač řízení, hliníkové disky, metalický lak, výškově nastavitelný volant, seřiditelné pérování JRi příčný stabilizátor, příruční schránka, úložné prostory pod sedadly, lakované, motor 1000 X, spojka Rapid Response
 • ALU disky Wildcat X

  ALU disky Wildcat X

  Z lehké hliníkové slitiny

ALU disky Wildcat X

ALU disky Wildcat X

Exkluzivní styl, agresivní tuningový vzhled a jedinečná konstrukční odolnost. Atraktivní disky Arctic Cat Wildcat z lehkého hliníku odolného vůči korozi v atraktivním černém provedení s kontrastními, vysoce leštěnými paprsky jsou chráněné vrstvou průhledného laku s vysokou odolností proti oděru. S offsety přímo určenými na čtyřkolky a Side by side Arctic Cat poskytnou tyto robustní disky vašemu stroji jedinečné jízdní vlastnosti.

Další recenze >

Oficiální video Arctic Cat

 

Další videa ARCTIC CAT...

Autorizované zastoupení značky ARCTIC CAT v České a Slovenské republice doporučuje doplňky a příslušenství od ověřených prestižních výrobců

Banner Banner Banner Banner

Internetové stránky výrobce:

www.arcticcat.com

Hlavní menu
Čtyřkolky Side By Side Sněžné skútry

Příslušenství a doplňky

ASP Group s.r.o.

Oficiální dovozce produktů
americké firmy ARCTIC CAT
do České a Slovenské republiky

Facebook   YouTube

www.aspgroup.cz

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace