Banner 1 Banner 4
Wildcat X LTD 1000i
 • Wildcat X LTD 1000i
 • Wildcat X LTD 1000i
 • Wildcat X LTD 1000i
 • Wildcat X LTD 1000i
 • Wildcat X LTD 1000i
 • Wildcat X LTD 1000i
 • Wildcat X LTD 1000i

Wildcat X LTD 1000i

Nejlepší sportovní side-by-side je nyní ještě dokonalejší. Wildcat X Limited, to je rychlost a obratnost dovedená k dokonalosti. Výkony a jízdní vlastnosti jsou fascinující. S motorem V-Twin 951ccm má Wildcat X Limited víc síly než zuřící bouře. S modifikovanou geometrií řízení je jízda doslova návyková. Zdokonalené brzdy přinášejí agresivnější brzdění. Wildcat X Limited - nejlepší záležitost do terénu.
Výbava verze Limited:
Atraktivní výbava Limited přináší oproti modelu X vylepšené pérování Elka Stage 5, hliníkové boční dveře, elegantní tvarovanou střechu a celohliníkové disky Beadlock s pneumatikami ITP Black Water Evolution.

Homologace: na dotaz

Doporučená cena:

cena 599 990 včetně DPH

cena 23 099 EUR včetně DPH

Vyhledat prodejce >

 • Motor Wildcat X

  Motor Wildcat X

  Brutální síla

 • Dokonalé pérování

  Dokonalé pérování

  ELKA STAGE 5

 • Posilovač řízení SxS

  Posilovač řízení SxS

  s variabilním účinkem

 • Kotoučové brzdy

  Kotoučové brzdy

  na všech 4 kolech

 • Spojka Rapid Response

  Spojka Rapid Response

  s velmi rychlou reakcí

 • Zadní korba

  Zadní korba

  s nosností 136 kg

 • Uzávěrka diferenciálu

  Uzávěrka diferenciálu

  elektricky ovládaná

 • Pětiprvkové zavěšení

  Pětiprvkové zavěšení

  Dokonalé zadní pérování

 • Pohon 4x4

  Pohon 4x4

  elektricky připojitelný

 • Nastavitelný volant

  Nastavitelný volant

  Výškově nastavitelné řízení

 • Anatomické sedačky

  Anatomické sedačky

  pro maximální pohodlí

Motor Wildcat X

Motor Wildcat X

Je to výkonové monstrum. Je to nejvýkonnější motor, jaký kdy Arctic Cat zabudoval do čtyřkolky nebo side-by-side. Čtyřventilové hlavy válců, písty se zvýšenou kompresí, vačkové hřídele s agresivnějším profilem a přepracované vstřikování paliva jsou hlavní body, kterými jsme výrazně zvýšili už beztak ohromující výkon a točivý moment tohoto brutálního vidlicového dvouválce H2 1000 V-Twin EFI. S tímto motorem je Wildcat X daleko rychlejší a agresivnější zvíře, než cokoliv jiného tam venku.

Dokonalé pérování

Dokonalé pérování

Výjimečný stroj potřebuje výjimečné pérování. Wildcat X Limited je odpérován špičkovými robustními kompletně seřiditelnými jednotkami ELKA STAGE 5 s oddělenou nádobkou Piggyback. Širokou nastavitelnost podvozku pro všechny jízdní styly a terénní podmínky zajišťuje dvourychlostní seřizování útlumu komprese, seřizování odskoku a plynule nastavitelné předpětí pružin. Přesné ladění umožňuje plynulejší a citlivější kontakt pneumatiky s terénem , závodní charakteristiku odpružení podporuje vysoký hydraulický průtok, odlehčené komponenty a velmi nízké tření pohyblivých částí.

Posilovač řízení SxS

Posilovač řízení SxS

Posilovač řízení usnadňuje řízení při nízkých i vysokých rychlostech a zároveň tlumí rány přenášené do volantu. Posilovač řízení Arctic Cat je zcela jedinečný díky svému variabilnímu účinku. Senzory ve vozidle měří síly ve volantu i na kolech. V malých rychlostech oceníte snadné zatáčení, při rychlé jízdě zase jedinečnou přesnost řízení.

Kotoučové brzdy

Kotoučové brzdy

Mohutně dimenzované hydraulické brzdy na všech kolech dávají Wildcatu jistotu mimořádné brzdné síly, jakou potřebujete pro bezpečné zvládání tohoto terénního predátora. U přepracovaného brzdového systému se značkovými pancéřovými hadičkami SteelFlex je upraven hydraulický převod a vylepšené dvoupístkové třmeny pro ještě agresivnější brzdění.

Spojka Rapid Response

Spojka Rapid Response

Extrémní sílu motoru na kola přenáší nová rychle pracující automatická převodovka Rapid Response™ vyvinutá ve spolupráci s prestižní americkou firmou Team Industries®. Převodovka Rapid Response™ se dvěma dopřednými rychlostmi, zpátečkou, parkovací polohou a účinným brzděním motorem je vůbec nejrychleji pracující automatickou převodovkou současnosti. Uberete plyn před dírou, hned zase dáte „plnej“, a motor vás s nulovou prodlevou okamžitě zase katapultuje dopředu.

Zadní korba

Zadní korba

Pokud si myslíte, že to budete potřebovat, klidně to naložte. Tak jsme vytvořili zadní korbu Wildcata s největší nosností ve třídě, dostatečně prostornou, aby se do ní vešlo všechno, co si chcete vzít s sebou.
 

Uzávěrka diferenciálu

Uzávěrka diferenciálu

Jednoduše ovladatelná elektrická uzávěrka předního diferenciálu zvyšuje trakci předních kol v těžkém terénu a přitom zachovává lehkost a obratnost řízení. Při normální jízdě s pohonem všech kol jsou přední kola poháněna přes diferenciál přední nápravy, který umožňuje, že se při zatáčení přední kola otáčejí různou rychlostí a tím zajišťuje snadný a lehký průjezd zatáčkou. Zapnutí elektrické uzávěrky předního diferenciálu maximalizuje trakci v extrémním terénu, kde hrozí, že by se jedno z předních kol mohlo začít protáčet. Síla motoru jde pak stejnoměrně na všechna čtyři kola a to vám umožní s jistotu vyjet, vyšplhat a zdolat jakoukoli překážku. Stačí jen stisknout tlačítko na palubní desce.

Pětiprvkové zavěšení

Pětiprvkové zavěšení

Naše unikátní pětiprvkové zavěšení zadních kol s téměř půlmetrovými zdvihy je ve třídě sportovních side by side zcela mimořádné. Chtěli jsme, aby Wildcat byl dokonalý, a tak jsme použili i nejdokonalejší způsob zavěšení.  Žádný jiný výrobce nenabízí takové zdvihy pérování, aby udržel všechna kola na zemi.

Pohon 4x4

Pohon 4x4

Elektricky připojitelný pohon všech kol vás dostane vás do míst, o kterých jste dosud mohli jen snít, umožňuje suverénní průchodnost i nejtěžším terénem. U čtyřkolek a Side-by-Side Arctic Cat si můžete vybrat mezi pohonem jen zadní nápravy (2WD), pohonem všech kol (4WD) nebo pohonem všech kol se zapnutou uzávěrkou předního diferenciálu. Výhodou tohoto systému je, že si druh pohonu můžete sami předem zvolit podle podmínek, a ne jako u automatických systémů až v okamžiku, kdy se už přední kola začala protáčet. Pohon všech kol přináší výhody také v zimě, kdy můžete svůj stroj opatřit sněžnými pásy TJD a proměnit jej tak v efektivní sněžné pásové vozidlo.

Nastavitelný volant

Nastavitelný volant

Výškově nastavitelný volant je další exkluzivní předností strojů Arctic Cat. Dodá vám nejen pocit mimořádného komfortu, ale hlavně vám umožní najít si tu nejpohodlnější polohu při řízení. Odteď už budete mít všechny důležité ovládací prvky na dosah ruky. Přesně jak potřebujete.

Anatomické sedačky

Anatomické sedačky

Sedačky Wildcata s tříbodovými bezpečnostními pásy jsou neuvěřitelně pohodlné a optimálně podpírají tělo řidiče i spolujezdce při brutálních jízdních manévrech. Sedačky ve Wildcatu X jsou navíc designově sladěné s barvou stroje, aby byl výsledný efekt prostě dokonalý.

Motor

Typ motoru:čtyřdobý dvouválec do V (V-Twin), 8 ventilů, SOHC, EFI
Objem:951 ccm
Vrtání x zdvih:92 x 71,6 mm
Zapalování:CDI
Chlazení:kapalinové, elektrický ventilátor

Hnací systém

Pohon:2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Převodovka:automatická Duramatic, L/H/N/R, brzdění motorem
Uzávěrka př. diferenciálu:ano, elektrické ovládání
Koncový převod:kardanem

Podvozek

Zavěšení přední:nezávislá dvojitá A-ramena
Zavěšení zadní:nezávislá dvojitá A-ramena s příčným stabilizátorem
Pérování přední:ELKA STAGE 5, nastavitelné předpětí a komprese
Pérování zadní:ELKA STAGE 5, nastavitelné předpětí a komprese
Zdvih pérování P/Z:432 / 457 mm
Brzdy přední:2x hydraulická kotoučová
Brzdy zadní:1x hydraulická kotoučová
Pneu přední:27 x 9-14, ITP Blackwater Evolution
Pneu zadní:27 x 11-14, ITP Blackwater Evolution

Rozměry a hmotnosti

Celková délka:3251 mm
Celková šířka:1626 mm
Celková výška:1670 mm
Světlá výška:330 mm
Rozvor:2413 mm
Hmotnost bez náplní:598 kg
Palivová nádrž:33,3 litrů

Ostatní vlastnosti

Posilovač řízení:ano, s variabilním účinkem
Tachometr / otáčkoměr:analogový / digitální

Vybavení

Výbava v ceně:anatomické sedačky, posilovač řízení, hliníkové disky, metalický lak, výškově nastavitelný volant, seřiditelné pérování ELKA STAGE 5, příčný stabilizátor, příruční schránka, úložné prostory pod sedadly, pneu ITP Blackwater Evolution, disky ITP Beadlock, lakované hliníkové nárazníky, motor 1000 X, spojka Rapid Response
 • Přední ALU nárazník

  Přední ALU nárazník

  Lakované hliníkové nárazníky

 • Zadní ochranný rám

  Zadní ochranný rám

  Lehký a odolný

 • Blackwater Evolution

  Blackwater Evolution

  a kola ITP Beadlock

 • Celohliníkové dveře

  Celohliníkové dveře

  bezpečnost i styl

 • Tvarovaná střecha

  Tvarovaná střecha

  pohoda v parných dnech

Přední ALU nárazník

Přední ALU nárazník

Tyto nárazníky dělají z vašeho Wildcata ještě divočejší zvíře. Když vám náhle vyskočí do cesty strom, žádný problém. Od toho jsou.

Zadní ochranný rám

Zadní ochranný rám

Masivní hliníkový zadní ochranný rám Arctic Cat ® je připravený na všechno. Díky zdařilému designu a vysoké kvalitě materiálu nejen dokonale chrání světla a celou zadní část vašeho Wildcata, ale změní jeho vzhled k nepoznání! Kvalitní práškové lakování navíc dlouhodobě zajišťuje vysokou ochranu.

Blackwater Evolution

Blackwater Evolution

Vynikající pneumatiky ITP Blackwater Evolution vás dostanou i na místa, kam byste nikdy neřekli, že můžete vyjet. Pro ostrou jízdu jsou namontované na odolných hliníkových discích ITP Beadlock, vyvinutých pro jízdu v extrémních podmínkách. Vnější kroužek chrání samotný disk a zároveň drží patku pneumatiky, čímž zabraňuje její odražení od ráfku.

Celohliníkové dveře

Celohliníkové dveře

Lehké hliníkové boční dveře vám poskytnou důvěru a bezpečí uvnitř kokpitu. Zvenčí pak dodají ještě více stylu a individuality. Funkčnost ještě nikdy nevypadala tak dobře.

Tvarovaná střecha

Tvarovaná střecha

Zábavy na prudkém slunci může být někdy až příliš. Ale zábava v chladivém stínu střechy, to je úplně jiný příběh. Jednodílná tvarovaná střecha z vysoce odolného plastu nabídne vám i vašemu spolujezdci stín a pohodu, i když slunce nemilosrdně praží.

Další recenze >

Oficiální video Arctic Cat

 

Další videa ARCTIC CAT...

Autorizované zastoupení značky ARCTIC CAT v České a Slovenské republice doporučuje doplňky a příslušenství od ověřených prestižních výrobců

Banner Banner Banner Banner

Internetové stránky výrobce:

www.arcticcat.com

Hlavní menu
Čtyřkolky Side By Side Sněžné skútry

Příslušenství a doplňky

ASP Group s.r.o.

Oficiální dovozce produktů
americké firmy ARCTIC CAT
do České a Slovenské republiky

Facebook   YouTube

www.aspgroup.cz

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace