Banner 1 Banner 2 Banner 3
BEARCAT 2000 XT
 • BEARCAT 2000 XT
 • BEARCAT 2000 XT

BEARCAT
2000 XT

Spolehlivý parťák pro těžkou práci i pohodlný cestovní skútr. Vždy je na něj spolehnutí, nikdy nezkazí žádnou zábavu. Je univerzální, jednoduchý, s vysokou užitnou hodnotou a za přitažlivou cenu. Konstrukčně shodný se špičkovým Z1 XT, je hlavní rozdíl v motorech - Bearcata 2000 XT pohání spolehlivý vzduchem chlazený dvoutaktní dvouválec o výkonu 62 koní. Široký pracovní pás jsme vzadu vybavili patentovaným výkyvným systémem Articulating Rear Suspension ARC, díky kterému si můžete podvozek Bearcata nastavit podle toho, jestli budete tahat naložené sáně nebo řádit v hlubokém sněhu. Přidejte si k tomu možnost jezdit ve třech, nebo místo třetí sedačky namontovat velkou nákladní přepravku, připočtěte si k tomu bohatou "XT" výbavu, a dostanete jeden z nejuniverzálnějších sněžných skútrů na trhu.

Doporučená cena:

cena 279 900 včetně DPH

 • Motor 65 HP

  Motor 65 HP

  570 ccm 2T

 • Diamond Direct Drive

  Diamond Direct Drive

  Dokonalý pohonný systém

 • Elektrické startování

  Elektrické startování

  ve standardní výbavě

 • Multifunkční displej

  Multifunkční displej

  Digitální i analogový displej

 • Pás Bearcat 5000

  Pás Bearcat 5000

  s technologii Quiet Track ®

 • Maximální variabilita

  Maximální variabilita

  díky posuvným lištám

 • Sedadlo spolujezdce XT

  Sedadlo spolujezdce XT

  Pohodlné a vyjímatelné

 • Přední pérování AWS VII

  Přední pérování AWS VII

  Stabilita a obratnost

 • Twin Spar ™ Chassis

  Twin Spar ™ Chassis

  Lehký a pevný rám

 • Elektronická zpátečka

  Elektronická zpátečka

  jedním stisknutím tlačítka

 • Systém ARC™

  Systém ARC™

  Výkyvný konec pásu

 • Zadní hák

  Zadní hák

  Rychlé připojení saní

 • Robustní nárazníky

  Robustní nárazníky

  Vpředu i vzadu

 • Robustní A-ramena

  Robustní A-ramena

  Vylepšená a zesílená

 • Úložný prostor

  Úložný prostor

  pod sedadlem

Motor 65 HP

Motor 65 HP

Dvoudobý, vzduchem chlazený 565cc motor je silný a zároveň úsporný, robustní i spolehlivý. Mimořádně čisté spalování a elektronická zpátečka pouhým stisknutím tlačítka jsou standardní výbavou.
 

Diamond Direct Drive

Diamond Direct Drive

Ke standardní výbavě Bearcata patří i klid vědomí, že jeho pohonný systém je mimořádně spolehlivý. Je to systém, který svoji bezporuchovost prokázal už nesčetněkrát při dlouholetém každodenním plném zatížení.

Tak třeba planetová převodovka ACT Diamond Direct Drive ™ může být přímo vzorem spolehlivosti. Umožňuje i velmi pomalou jízdu, aniž by na druhou stranu jakkoli omezovala maximální rychlost. Vysoce efektivní přenos síly z motoru na pás zajišťuje absolutně plynulou jízdu.

Elektrické startování

Elektrické startování

Otočte klíčkem a spolehlivý elektrický startér probudí k životu motor vašeho Arctic Cata. Jednoduché, rychlé a spolehlivé. Zábava může začít.

Multifunkční displej

Multifunkční displej

Tento přehledný multifunkční displej vám poskytne všechny potřebné informace - digitální i analogové zobrazení rychlosti a otáček motoru, počítadlo celkově najetých kilometrů, dvě denní počítadla kilometrů, počítadlo motohodin, kontrolka zpátečky a varovné kontrolky.

Pás Bearcat 5000

Pás Bearcat 5000

Široký agresivní univerzální pás BEARCAT s diagonálně uspořádanými lopatkami pro vynikající dopřednou i boční trakci v široké škále podmínek využívá naší patentovanou technologii Quiet Track ®, díky které je pás při jízdě výrazně méně hlučný, než konvenční pásy.

Maximální variabilita

Maximální variabilita

Speciální lišty na zadní ploše Bearcata umožní snadno sejmout sedadlo spolujezdce a výrazně tak zvětšit prostor pro náklad. Anebo naopak na lišty můžete připevnit třetí sedadlo. Stačí jen pár vteřin.

Sedadlo spolujezdce XT

Sedadlo spolujezdce XT

Prostorné pohodlné sedadlo pro spolujezdce s luxusní opěrkou zad a madly opatřené praktickými kryty rukou, které je u modelů Limited již v základní výbavě, budete za chvíli považovat za příjemnou samozřejmost. Ale možností máte ještě daleko více. Pokud jedete sólo a potřebujete spíše prostor pro náklad, jednoduše sedadlo vyjměte a můžete vyrazit. Takhle jednoduché to je.

Přední pérování AWS VII

Přední pérování AWS VII

Všechny modely Bearcat jsou opatřeny legendárním předním pérováním Arctic Cat AWS™ VII. Příčný stabilizátor a vysoce kvalitní tlumiče u modelů XT vám dají úžasný pocit vyváženosti, stability, kontroly a ovladatelnosti, poskytnou vám mimořádně pohodlnou jízdu bez pocitu únavy ani po celodenní jízdě.

Twin Spar ™ Chassis

Twin Spar ™ Chassis

Podvozek Bearcata s ultralehkým a přesto extrémně pevným hliníkovým rámem Twin Spar ™ poskytuje suverénní jízdní vlastnosti v každém terénu a na všech typech sněhu, a zároveň příjemné ovládání, které neunaví, ať jedete jakkoli dlouho.

Rám Twin Spar™ je tvořen mohutnými hliníkovými profily s mimořádně tuhým prostředním tunelem a trojúhelníkovými prostorovými nosníky řízení. Je zárukou vysoké jízdní stability, jistého vedení a snadného ovládání. Kvůli zvýšení tuhosti rámu a pevnosti spojů používáme při výrobě speciální vysokopevnostní nýty, které se do hliníku narážejí pod vysokým tlakem, aniž by se pro ně předem musely vrtat díry, čímž by se snižovala pevnost konstrukce.

Elektronická zpátečka

Elektronická zpátečka

Elektronická zpátečka je o neuvěřitelně rychlé a snadné aktivaci. Stačí jedno stisknutí tlačítka a už jedete dozadu. A je tu ještě jeden významný bonus - tahle zpátečka vůbec nic neváží.

Systém ARC™

Systém ARC™

Princip našeho jedinečného systému ARC™ (Articulating Rear Suspension) spočívá ve výkyvné koncové části pásu. Tuto funkci si můžete aktivovat jednoduchým povolením zadních pružin. Tím získáte plný rozsah výkyvného pohybu, který zlepšuje jízdní vlastnosti skútru v náročném terénu plném boulí, protože pás lépe kopíruje terén. Tuto funkci oceníte také při couvání, protože pás pak nemá tendenci zajíždět pod sníh.
Jedinečnost našeho systému ARC™ je ale v tom, že si můžete zadní pružiny systému ARC™ také přitvrdit, a pak získáte dokonale tuhý pás po celé jeho délce, který je ideální pro tahání těžkých nákladů nebo pro jízdu na upravených cestách.

Zadní hák

Zadní hák

Možná budete s Bearcatem tvrdě pracovat. Nebudete jediní. Proto naše Bearcaty standardně vybavujeme robustním zadním hákem pro rychlé připojení saní. A až si uděláte svoji práci, můžete si ve zbytku dne příjemně zajezdit.

Robustní nárazníky

Robustní nárazníky

Mysleli jsme, že by se vám líbilo, kdyby byl váš Bearcat odolný proti všem nástrahám zimy. Proto Bearcaty standardně vybavujeme robustními předními a zadními nárazníky. S nimi máte zase o jednu starost míň.

Robustní A-ramena

Robustní A-ramena

Tato pevná a robustní A-ramena poskytují vysokou stabilitu, bezkonkurenční ovladatelnost a špičkové chování v zatáčkách. Při jízdě tak máte pocit, jako byste řídíli lehký sportovní skútr.

Úložný prostor

Úložný prostor

Pod sedadlem najdete dostatek prostoru pro všechny věci, které si s sebou chcete vzít na výlet, na zimní rybaření, na expedici nebo pro každodenní práci.

Motor

Typ motoru:vzduchem chlazený 2-taktní řadový dvouválec, 2x karburátor VM 34
Objem:565 ccm
Vrtání x zdvih:73,8 x 66 mm
Výkon:48 kW / 65 k
Zapalování:CDI
Chlazení:nucené, vzduchem
Mazání:se suchou skříní, oddělené automatické (Oil Injection)

Hnací systém

Pohon:ACT Diamond Direct Drive, Arctic Drive System
Převodovka:automatická Arctic + elektronická zpátečka

Podvozek

Zavěšení přední:AWS VII s nezávislými dvojitými A-rameny a hydraulickými jednotkami Twin Tube, zdvih 216 mm
Zavěšení zadní:Articulating Rear Suspension s výkyvnou zadní částí a dvěma pružícími/tlumícími jednotkami, nastavitelné torzní pružiny, Fiberglass Overload Springs, Torque Sensing Link Rear Arm, zdvih 330 mm
Brzda:hydraulická kotoučová + radiální pumpa

Rozměry a hmotnosti

Celková délka:3480 mm
Celková šířka:1270 mm
Přední lyžiny:Wide, 205 mm, karbidové nože
Rozchod lyžin:nastavitelný v rozsahu 1016 - 1118 mm
Hnací pás:Ripsaw, šířka 510 mm, délka 3912 mm
Palivová nádrž:64,4 litrů

Vybavení

Výbava v ceně:elektronická zpátečka, dva výkonné přední halogenové světlomety (4 žárovky), elektrické startování, digitálně / analogový displej, mechanický palivoměr, kontrolka nedostaku oleje, dvoupolohové vyhřívání rukojetí a plynové páčky, palubní hodiny, posuvné zadní lišty, řídítkové madlo, závěsné zařízení, vysoké plexi, odnímatelné sedadlo spolujezdce, úložný prostor pod sedadlem, kryty rukou spolujezdce, robustní přední a zadní nárazníky

Oficiální video Arctic Cat

Další videa ARCTIC CAT...

Autorizované zastoupení značky ARCTIC CAT v České a Slovenské republice doporučuje doplňky a příslušenství od ověřených prestižních výrobců

Banner Banner Banner Banner

Internetové stránky výrobce:

www.arcticcat.com

Hlavní menu
Čtyřkolky Side By Side Sněžné skútry

Příslušenství a doplňky

ASP Group s.r.o.

Oficiální dovozce produktů
americké firmy ARCTIC CAT
do České a Slovenské republiky

Facebook   YouTube

www.aspgroup.cz

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace