Banner 1 Banner 2 Banner 3
Twin Spar ™ Chassis
  • Twin Spar ™ Chassis
  • Twin Spar ™ Chassis

Twin Spar ™ Chassis

Podvozek Bearcata s ultralehkým a přesto extrémně pevným hliníkovým rámem Twin Spar ™ poskytuje suverénní jízdní vlastnosti v každém terénu a na všech typech sněhu, a zároveň příjemné ovládání, které neunaví, ať jedete jakkoli dlouho.

Rám Twin Spar™ je tvořen mohutnými hliníkovými profily s mimořádně tuhým prostředním tunelem a trojúhelníkovými prostorovými nosníky řízení. Je zárukou vysoké jízdní stability, jistého vedení a snadného ovládání. Kvůli zvýšení tuhosti rámu a pevnosti spojů používáme při výrobě speciální vysokopevnostní nýty, které se do hliníku narážejí pod vysokým tlakem, aniž by se pro ně předem musely vrtat díry, čímž by se snižovala pevnost konstrukce.

Vyhledat prodejce >

  • BEARCAT 2000 XT

    BEARCAT 2000 XT

    Pro práci i zábavu

BEARCAT 2000 XT

BEARCAT 2000 XT

Spolehlivý parťák pro těžkou práci i pohodlný cestovní skútr. Vždy je na něj spolehnutí, nikdy nezkazí žádnou zábavu. Je univerzální, jednoduchý, s vysokou užitnou hodnotou a za přitažlivou cenu. Konstrukčně shodný se špičkovým Z1 XT, je hlavní rozdíl v motorech - Bearcata 2000 XT pohání spolehlivý vzduchem chlazený dvoutaktní dvouválec o výkonu 62 koní. Široký pracovní pás jsme vzadu vybavili patentovaným výkyvným systémem Articulating Rear Suspension ARC, díky kterému si můžete podvozek Bearcata nastavit podle toho, jestli budete tahat naložené sáně nebo řádit v hlubokém sněhu. Přidejte si k tomu možnost jezdit ve třech, nebo místo třetí sedačky namontovat velkou nákladní přepravku, připočtěte si k tomu bohatou "XT" výbavu, a dostanete jeden z nejuniverzálnějších sněžných skútrů na trhu.

Autorizované zastoupení značky ARCTIC CAT v České a Slovenské republice doporučuje doplňky a příslušenství od ověřených prestižních výrobců

Banner Banner Banner Banner

Internetové stránky výrobce:

www.arcticcat.com

Hlavní menu
Čtyřkolky Side By Side Sněžné skútry

Příslušenství a doplňky

ASP Group s.r.o.

Oficiální dovozce produktů
americké firmy ARCTIC CAT
do České a Slovenské republiky

Facebook   YouTube

www.aspgroup.cz

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace