Banner 1 Banner 2 Banner 3
Wildcat 700i TRAIL
 • Wildcat 700i TRAIL
 • Wildcat 700i TRAIL
 • Wildcat 700i TRAIL
 • Wildcat 700i TRAIL
 • Wildcat 700i TRAIL
 • Wildcat 700i TRAIL
 • Wildcat 700i TRAIL
 • Wildcat 700i TRAIL
 • Wildcat 700i TRAIL

Wildcat 700i TRAIL

Se šířkou 50 palců rozšiřuje Arctic Cat Wildcat Trail vaše jezdecké obzory. Nějaká konkurence? Ani náhodou. Výkon, odpružení a stabilita, to jsou trumfy, které posouvají Artic Cat Wildcat Trail daleko před konkurenci. A také jízda s ním je daleko zábavnější. Zbrusu nový moderní motor - v Arctic Catu navržený řadový dvouválec zcela nové generace - má výkon přes 60 koní. Poráží tak konkurenci nejen absolutně, ale i v poměru výkonu a hmotnosti. Navíc má Wildcat Trail něco, co konkurence nemá – dusíkem plněné prémiové pérování FOX® s příčnými stabilizátory vpředu i vzadu. I nejostřejší zatáčky projedete s jistotou. Arctic Cat Wildcat Trail - zcela nová dimenze zrychlení, stability a ovladatelnosti.

Barvy:   

Doporučená cena:

cena 379 990 včetně DPH

cena 14 999 EUR včetně DPH

Vyhledat prodejce >

 • Motor 700i H2

  Motor 700i H2

  Výkon přes 60 koní

 • Šířka 127 cm

  Šířka 127 cm

 • Tlumiče FOX®

  Tlumiče FOX®

  Dusíkem plněné

 • Zadní korba Trail

  Zadní korba Trail

  s nosností 136 kg

 • Špičkové pérování

  Špičkové pérování

  špičková stabilita

 • Spojka Rapid Response

  Spojka Rapid Response

  s velmi rychlou reakcí

 • Kotoučové brzdy

  Kotoučové brzdy

  na všech 4 kolech

 • Pohon 4x4

  Pohon 4x4

  elektricky přepínatelný

 • Uzávěrka diferenciálu

  Uzávěrka diferenciálu

  elektricky ovládaná

 • Pneumatiky Carlisle Trail

  Pneumatiky Carlisle Trail

  disky Black Magic

 • Nastavitelný volant

  Nastavitelný volant

  Výškově nastavitelné řízení

Motor 700i H2

Motor 700i H2

Moderní dvouválec 700 ccm s elektronickým vstřikováním paliva a čtyřventilovou technikou je vyvinutý speciálně pro Wildcat Trail. S výkonem více než 60 koní a nejlepším poměrem výkonu a hmotnosti ve třídě to Wildcat Trail natře konkurenci v každém zrychlení. Díky řadovému uspořádání válců je motor výrazně kompaktnější než V-motory, což šetří nejen místo, ale také hmotnost.

Šířka 127 cm

Šířka 127 cm

Výhody side-by-side se dvěma sedadly vedle sebe a šířkou odpovídající šířce běžné čtyřkolky jsou všeobecně známé: v garáži nezabírají místo, naložíte je na běžný motocyklový přívěs, v USA možnost vjezdu do čtyřkolkových ATV parků, ale hlavně je to úžasná obratnost ve složitém, úzkém terénu a mezi stromy, kde jsou velké side-by-side silně limitované. Je čas pokořit terén volantem.

Tlumiče FOX®

Tlumiče FOX®

Prémiové dusíkem plněné tlumiče FOX® vyhladí i nejdrsnější cesty a narovnají i nejostřejší zatáčky.

Zadní korba Trail

Zadní korba Trail

Wildcat™ Trail vás dostane na vzdálená a nepřístupná místa, na místa, kde se kde se vám budou hodit vlastní zásoby. Zadní korba unese 136 kg, víc než leckteré pracovní UTV. Neváhejte a vydejte se na dlouhou jízdu se vším, co potřebujete.
 

Špičkové pérování

Špičkové pérování

Velký výkon vyžaduje odpovídající pérování. Nezávislé zavěšení všech kol na dvojitých A-ramenech, vysoké zdvihy pérování a sportovní tlumiče dávají Wildcatu Trail vynikající jízdní vlastnosti. Špičkovou stabilitu v zatáčkách zajišťují příčné stabilizátory na přední i zadní nápravě. O 15 cm delší rozvor umožnil snížit polohu sedadel o plných 8 cm a tím výrazně snížit polohu těžiště. S Arctic Catem Wildcat Trail se nemusíte bát ani extrémů.

Spojka Rapid Response

Spojka Rapid Response

Extrémní sílu motoru na kola přenáší nová rychle pracující automatická převodovka Rapid Response™ vyvinutá ve spolupráci s prestižní americkou firmou Team Industries®. Převodovka Rapid Response™ se dvěma dopřednými rychlostmi, zpátečkou, parkovací polohou a účinným brzděním motorem je vůbec nejrychleji pracující automatickou převodovkou současnosti. Uberete plyn před dírou, hned zase dáte „plnej“, a motor vás s nulovou prodlevou okamžitě zase katapultuje dopředu.

Kotoučové brzdy

Kotoučové brzdy

Mohutně dimenzované hydraulické brzdy na všech kolech dávají Wildcatu jistotu mimořádné brzdné síly, jakou potřebujete pro bezpečné zvládání tohoto terénního predátora. U přepracovaného brzdového systému se značkovými pancéřovými hadičkami SteelFlex je upraven hydraulický převod a vylepšené dvoupístkové třmeny pro ještě agresivnější brzdění.

Pohon 4x4

Pohon 4x4

Elektricky připojitelný pohon všech kol vás dostane do míst, o kterých jste dosud mohli jen snít, umožňuje suverénní průchodnost i nejtěžším terénem. U čtyřkolek a Side-by-Side Arctic Cat si můžete vybrat mezi pohonem pouze zadní nápravy (2WD), pohonem všech kol (4WD) a pohonem všech kol se zapnutou uzávěrkou předního diferenciálu. Výhodou elektrického systému Arctic Cat je, že si pohon 4x4 můžete včas sami předem navolit podle situace, a ne jako u automatických systémů až v okamžiku, kdy už se přední kola začala protáčet. Pohon všech kol 4x4 má výhody také v zimě, kdy si můžete svůj stroj opatřit sněžnými pásy TJD a proměnit jej tak v efektivní sněžné pásové vozidlo.

Uzávěrka diferenciálu

Uzávěrka diferenciálu

Jednoduše ovladatelná elektrická uzávěrka předního diferenciálu zvyšuje trakci předních kol v těžkém terénu a přitom zachovává lehkost a obratnost řízení. Při normální jízdě s pohonem všech kol jsou přední kola poháněna přes diferenciál přední nápravy, který umožňuje, že se při zatáčení přední kola otáčejí různou rychlostí a tím zajišťuje snadný a lehký průjezd zatáčkou. Zapnutí elektrické uzávěrky předního diferenciálu maximalizuje trakci v extrémním terénu, kde hrozí, že by se jedno z předních kol mohlo začít protáčet. Síla motoru jde pak stejnoměrně na všechna čtyři kola a to vám umožní s jistotu vyjet, vyšplhat a zdolat jakoukoli překážku. Stačí jen stisknout tlačítko na palubní desce.

Pneumatiky Carlisle Trail

Pneumatiky Carlisle Trail

Nestačila nám jen nějaká kombinace kol a pneumatik. Speciálně pro  Wildcat Trail jsme vyvinuli tyto nádherné sportovní 12" disky Arctic Cat Black Magic a odolné 4plátnové pneumatiky Carlisle Trail Pro. Terén již není vaším nepřítelem.

Nastavitelný volant

Nastavitelný volant

Výškově nastavitelný volant je další exkluzivní předností strojů Arctic Cat. Dodá vám nejen pocit mimořádného komfortu, ale hlavně vám umožní najít si tu nejpohodlnější polohu při řízení. Odteď už budete mít všechny důležité ovládací prvky na dosah ruky. Přesně jak potřebujete.

Motor

Typ motoru:čtyřdobý řadový dvouválec, SOHC, EFI
Objem:700 ccm
Vrtání x zdvih:76,9 x 75,3 mm
Zapalování:CDI
Chlazení:kapalinové, elektrický ventilátor

Hnací systém

Pohon:2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Převodovka:automatická Duramatic, L/H/N/R/P, brzdění motorem
Uzávěrka př. diferenciálu:ano, elektrické ovládání
Koncový převod:kardanem

Podvozek

Zavěšení přední:nezávislá dvojitá A-ramena
Zavěšení zadní:nezávislá dvojitá A-ramena
Pérování přední:FOX Shox
Pérování zadní:FOX Shox
Brzdy přední:2x hydraulická kotoučová
Brzdy zadní:hydraulické kotoučové
Pneu přední:25 x 8-12
Pneu zadní:25 x 10-12

Rozměry a hmotnosti

Celková délka:2797 mm
Celková šířka:1270 mm
Celková výška:1657 mm
Světlá výška:330 mm
Rozvor:2150 mm
Hmotnost bez náplní:449 kg
Palivová nádrž:28 litrů

Ostatní vlastnosti

Korba - nosnost:136 kg
Tachometr / otáčkoměr:digitální / digitální

Vybavení

Výbava v ceně:dopředu otevírané bezpečnostní dveře, výškově nastavitelný volant, madla pro spolujezdce, hydraulické kotoučové brzdy na všech kolech, 12palcová kola (ocelová u základní verze, litá hliníková u verze XT), LED osvětlení, příprava pro 2palcové tažné zařízení s tažnou silou 680 kg. Verze XT navíc nabídne sedačky ve dvoubarevném provedení a kapoty, A-ramena a rám v jedinečném metalickém lakování., prémiové pérování FOX.

Oficiální video Arctic Cat

Další videa ARCTIC CAT...

Autorizované zastoupení značky ARCTIC CAT v České a Slovenské republice doporučuje doplňky a příslušenství od ověřených prestižních výrobců

Banner Banner Banner Banner

Internetové stránky výrobce:

www.arcticcat.com

Hlavní menu
Čtyřkolky Side By Side Sněžné skútry

Příslušenství a doplňky

ASP Group s.r.o.

Oficiální dovozce produktů
americké firmy ARCTIC CAT
do České a Slovenské republiky

Facebook   YouTube

www.aspgroup.cz

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace