BEARCAT 2000 LT

BEARCAT
2000 LT

Sněžný skútr pro práci a cestování s vysokou užitnou hodnotou a atraktivní cenou.
Jeden z nejuniverzálnějších sněžných skútrů na trhu.


Všestranný, spolehlivý a jednoduchý. Cenově atraktivní Bearcat 2000 LT umí vzít pořádně za práci a přitom nezkazí žádnou zábavu. Bearcat 2000 LT je plný špičkových technologií převzatých z vrcholného modelu 5000 XT - jedinečný pohonný systém ACT Diamond Drive, rám Twin Spar, přední pérování AWS, elektronická zpátečka a mnoho dalších. Vyhlášeně spolehlivý vzduchem chlazený dvoutaktní motor o výkonu 60 koní s čistým spalováním a elektrickým startováním pohání hnací pás RipSaw šířky 381 mm.

239 900 Kč (vč. DPH)
9 370 € (vč. DPH)

Technologie

Motor 65K 570ccm 2T

Motor 65K 570ccm 2T

Silný, úsporný a spolehlivý. Dvoutaktní vzduchem chlazený motor 565 ccm má mimořádně čisté spalování a nízkou hlučnost. Elektronická zpátečka pouhým stiskem tlačítka je standardní výbavou.

pás Ripsaw

pás Ripsaw

Agresivní diagonálně uspořádané lopatky poskytují spolehlivý záběr a umožňují vynikající akceleraci a brzdění na čerstvém sněhu i upraveném povrchu. Dělený profil lopatek zajišťuje výborné stranové vedení.

 

Přední pérování AWS

Přední pérování AWS

Odolná robustní ramena, výborná ovladatelnost a přesné zatáčení, to je legendární přední pérování AWS. Účinné hydraulické tlumiče vyhlazují jízdu bez ran a pocitů únavy, a dávají Bearcatu jeho vyhlášené jízdní vlastnosti.

Elektrické startování

Elektrické startování

Stačí jen otočit klíčkem a elektrický startér probudí dvouválcový motor k životu. Jednoduše, rychle, spolehlivě i v největších mrazech.

Pohon Diamond Direct Drive

Pohon Diamond Direct Drive

Planetová převodovka ACT Diamond Direct Drive je příkladem spolehlivosti. Umožňuje pomalou jízdu v nízkých otáčkách, aniž by jakkoli omezovala maximální rychlost. 

Specifikace

Motor

Typ: vzduchem chlazený 2taktní řadový dvouválec
Objem: 565 ccm
Vrtání x zdvih: 73,8 x 66 mm
Výkon: 48 kW / 65 k
Zapalování: CDI
Chlazení: nucené, vzduchem
Mazání: automatické (Oil Injection)

Hnací systém

Pohon: ACT Diamond Direct Drive
Převodovka: automatická ARCTIC + elektronická zpátečka

Podvozek

Zavěšení přední: AWS VII s nezávislými dvojitými A-rameny a hydraulickými tlumiči Twin Tube, zdvih 241 mm
Zavěšení zadní: Slide-Action Rear Suspension se dvěma tlumiči, nastavitelné torzní pružiny, Fiberglass Overload Springs, Torque Sensing Link Rear Arm, zdvih 343 mm
Brzda: hydraulická kotoučová

Rozměry a hmotnosti

Celková délka: 3 429 mm
Celková šířka: 1 270 mm
Přední lyžiny: Wide-8, šířka 203 mm, karbidové nože
Rozchod lyžin: nastavitelný v rozmezí 1003 - 1130 mm
Hnací pás: Ripsaw 381 x 3835 mm
Palivová nádrž: 41 l

Vybavení

Výbava v ceně: Elektrické startování, elektronická zpátečka, 2 výkonné halogenové světlomety (4 žárovky), digitálně-analogový displej, digitální palivoměr, kontrolka oleje, hodiny, vyhřívání rukojetí a páčky plynu, přední nárazník, nastavitelná opěrka zad, posuvné zadní lišty, nastavitelná řídítka s madlem, tažné zařízení, středně vysoké plexi, odnímatelné sedadlo spolujezdce, stupačky pro spolujezdce


    Fotografie a vyobrazení stroje nemusí odpovídat skutečnému provedení pro český trh. Dovozce si vyhrazuje právo na změnu specifikací.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace