Příslušenství

Nabíječka Shark CN-4000

Nabíječka Shark CN-4000

Automatická inteligentní nabíječka 12V a 6V baterií: dolévacích, bezúdržbových, gelových, kalciových, AGM a EFB, motocyklových, čtyřkolkových i automobilových o kapacitě 1,2-130Ah, 9 programů, oživovací program REPAIR, velký LCD displej.

Jump Starter Shark EPS-204

Jump Starter Shark EPS-204

Jako výkonný startovací zdroj nastartuje váš motor během několika vteřin. Jako lehká kompaktní powerbanka nabije notebook, navigaci nebo mobil. Dlouhodobě napájí 12V spotřebiče jako kompresor, autovysavač, autoledničku apod.

Univerzální držáky Shark

Univerzální držáky Shark

Pro rychlé a spolehlivé připevnění nářadí, ATV příslušenství nebo rybářského náčiní. Pomáhají udržet pořádek na chatě a na chalupě. Ideální pro záchranné a speciální služby. Odolné proti stárnutí, povětrnosti, UV záření a soli.

Univerzální radlice Shark

Univerzální radlice Shark

Vysoce odolné radlice s patentovanou mrazuvzdornou konstrukcí umožňují odklízet sníh, v létě shrnovat sypké materiály jako štěrk, zeminu, písek, uhlí apod. K dispozici v různých barvách a v šířkách 132 cm a 152 cm.

Helmy LS2

Helmy LS2

Oblíbené španělské přilby všech kategorií - motocyklové, motokrosové, čtyřkolkové, endurové, skútrové, vyklápěcí, juniorské. Kvalitní zpracování, vysoká bezpečnost, nejlepší poměr kvality, ceny a užitné hodnoty.

Pneumatiky Bulldog

Pneumatiky Bulldog

Kvalitní cenově dostupné ATV / UTV pneumatiky s výbornou trakcí a spolehlivými jízdními vlastnostmi. Vhodné pro většinu terénů, včetně extrémních podmínek. Výborná životnost, vysoký obsah siliky, vysoká odolnost proti proražení.

ATV boxy Shark

ATV boxy Shark

Univerzální pevné ATV/UTV boxy z vysoce kvalitního nárazuodolného polyetylénu s velkým vnitřním prostorem pojmou všechno, co potřebujete. Pro všeobecné i profesionální použití. Vodotěsné, uzamykatelné, bez nebo s opěrkou zad.

Čtyřkolkové a UTV pásy TJD

Čtyřkolkové a UTV pásy TJD

S pásy TJD můžete vaši čtyřkolku nebo UTV používat i v zimě namísto sněžného skútru. Pásy TJD navíc umožňují jezdit i na površích bez sněhu, nepoškodí je bláto, písek ani štěrk. Pásy TJD jsou schválené pro provoz na pozemních komunikacích ČR.

Vyhřívané doplňky HEAT DEMON

Vyhřívané doplňky HEAT DEMON

Heat Demon patří k nejlepším a nejkvalitnějším vyhřívaným doplňkům na trhu. V naší nabídce najdete vyhřívané rukojeti, sedadla, vesty, vložky do bot a další vyhřívané doplňky. Heat Demon - a v chladu a mrazu budete v teple a pohodlí.

 Plastové boxy Kimpex

Plastové boxy Kimpex

Kanadská značka KIMPEX je přední světový dodavatel doplňků a příslušenství pro čtyřkolky. Pevné ATV / UTV boxy KIMPEX jsou vysoce kvalitní, vodotěsné, uzamykatelné a vždy připravené pojmout všechno, co potřebujete.

Pneumatiky a disky ITP

Pneumatiky a disky ITP

Firma ITP je světovou jedničkou ve vývoji a výrobě pneumatik a disků pro čtyřkolky a UTV. Pneumatiky ITP, to je nejlepší poměr kvality, ceny a dobrých jízdních vlastností. Navíc výborná trakce, skvělá ovladatelnost a vysoký kilometrový výkon.

LED rampy / LED světla Shark

LED rampy / LED světla Shark

Vysoce svítivá profesionální LED světla a světelné rampy SHARK dokáží proměnit noc v den. Mají vysokou životnost, jsou zcela bezúdržbové a svítí i pod vodou. Ideální pro čtyřkolky, UTV, motocykly, off-road a nejrůznější pracovní stroje.

Vozíky Shark GARDEN 680

Vozíky Shark GARDEN 680

ATV vozíky Shark Garden 680 mají mimořádně pevnou robustní konstrukci, která jim dává obrovskou nosnost, dlouhou životnost a vysokou odolnost. Díky širokým nízkotlakým pneumatikám jsou tyto vozíky velmi šetrné k trávě a terénu.

Profesionální vozíky Shark Wood

Profesionální vozíky Shark Wood

Robustní vozíky Shark WOOD, to je vysoká nosnost, kvalitní zpracování a výborná terénní prostupnost díky širokým nízkotlakým pneumatikám. Dvounápravový vozík WOOD 1500 je navíc vybaven výklopným jeřábem.

Vozíky Shark Garden 150/300

Vozíky Shark Garden 150/300

S lehkými vozíky Garden 150/300 odvezete všechno, co potřebujete: trávu, dřevo, listí, zahradní odpad, stavební materiál atd. Jsou skvělým pomocníkem na zahradě nebo na farmě; šikmé zadní čelo umožňuje snadné vykládání.

Hliníkové nájezdy Shark

Hliníkové nájezdy Shark

Heavy-duty hliníkové skládací nájezdy umožňují snadné nakládání čtyřkolek, ATV, UTV, motocyklů, zahradních sekaček apod. Oblouková konstrukce umožňuje nakládání strojů s nízkou světlou výškou. Z vysoce pevného duralu letecké kvality.

Zametací kartáč PROFI

Zametací kartáč PROFI

Zametací kartáč PROFI je určen pro profesionální údržbu velkých ploch, příjezdových cest, chodníků, parkovišť, továrních hal a k odklízení sněhu. Pohon zajišťuje samostatný spolehlivý motor HONDA. Odolná práškově lakovaná konstrukce.

Mulčovací sekačka Shark

Mulčovací sekačka Shark

Profesionální mulčovací sekačka Shark s výkonným motorem Honda je mimořádně vhodná k sečení na nepřístupných místech a v členitém terénu. Nízký tlak na půdu zabraňuje vytváření kolejí v měkkém podkladu. Záběr 120 cm.

MOTOROVÁ SEKAČKA SHARK

MOTOROVÁ SEKAČKA SHARK

Výkonná profesionální sekačka Shark je určená k sečení a ošetřování středně velkých až velkých ploch na zahradách, parcích a malých farmách. Sekačku lze připojit za všechny typy čtyřkolek, UTV a zahradních traktorů. Záběr 117 cm.

POSYPOVÉ VOZÍKY Shark

POSYPOVÉ VOZÍKY Shark

Posypové vozíky Shark jsou perfektním pomocníkem při rozvozu a rozmetání hnojiv a osiv, v zimě pomohou při údržbě komunikací, pro rozmetání soli, písku a dalších posypových materiálů. Nosnost 60 kg nebo 160 kg.

ATV oblečení Finntrail

ATV oblečení Finntrail

Špičkové ATV / UTV oblečení Finntrail vydrží i vodu, bahno a nejtěžší podmínky. V oblečení Finntrail se můžete bez obav brodit hlubokou vodou a přitom stále zůstanete v suchu a nezpocení. Finntrail, to je zcela bezkonkurenční pohodlí v každém počasí.

Vyhřívané rukojeti Shark

Vyhřívané rukojeti Shark

Vyhřívané rukojeti Shark - teplo na ruce, moderní technologie a mikroprocesorové řízení. Bez nutnosti lepení, rukojeti stačí pouze přišroubovat, což navíc zabraňuje jakémukoliv protáčení gripů. Pro všechny značky a modely čtyřkolek.

Oleje a přípravky Maxima

Oleje a přípravky Maxima

Motorové oleje pro běžné i závodní použití - dlouhodobá špičková ochrana motoru, nižší tření, vyšší výkon a prodloužená životnost komponentů. Kapaliny, chemie a kosmetika vyvinuté přímo pro motocykly a čtyřkolky.

Univerzální vyhřívání sedadel Shark

Univerzální vyhřívání sedadel Shark

Univerzální vyhřívání SHARK je určené pro vyhřívání sedadel čtyřkolek, UTV, motocyklů, sněžných skútrů atd. Karbonová topná tělíska pro rychlý nástup tepla. Snadná montáž, není třeba žádné lepidlo. 2 stupně vyhřívání.

POSTŘIKOVAČE Fimco

POSTŘIKOVAČE Fimco

Postřikovače pro čtyřkolky a UTV přední americké firmy Fimco. SPOT SPRAYER pro postřik a aplikaci insekticidů, herbicidů nebo dezinfekce s ruční postřikovací pistolí má dostřik 7,5 m, profesionální postřikovač s pevnou lištou má záběr 3,5 m.

ROZMETADLA Fimco

ROZMETADLA Fimco

Víceúčelové ATV / UTV rozmetadlo sypkých hmot, hnojiv, soli, písku a osiv ATV-DMS-12V pracuje s plynule proměnnými otáčkami, šířka posypu je 13 metrů, zásobník je na 62 l. Rozmetací kotouč je vyroben z nerezové oceli.

NAVIJÁKY COMEUP

NAVIJÁKY COMEUP

Naviják je základem každé jízdy v terénu. Navijáky s tažnou silou 1500lbs pro menší čtyřkolky a ATV příslušenství, navijáky s tažnou silou 3000 a 4000 lbs pro velké čtyřkolky a UTV. V provedení s ocelovým nebo syntetickým lanem.

VÝFUKY BIG GUN

VÝFUKY BIG GUN

Závodní výfuky Big Gun pro čtyřkolky a SxS zvyšují výkon, jsou lehčí než sériové a mají dokonalé dílenské zpracování. Největší nárůsty výkonu přináší kompletní výfukový systém. Možnost snížení hluku pomocí vložek Vortex.