Banner 1 Banner 2 Banner 3

Reference

Čtyřkolky a Side by Side Arctic Cat svojí kvalitou, užitkovou hodnotou, zpracováním a kvalitním servisním zázemím získávají zajímavé zakázky v České republice i Evropě. Na této stránce představujeme některé ze zajímavých profesionálních uplatnění čtyřkolek Arctic Cat.

Alterra TRV 700i EPS má další majitele

Arctic cat Alterra TRV 700i XT EPS má další majitele. Nová generace čtyřkolek Arctic Cat je lepší, výkonnější, ovladatelnější a hezčí. Pracovně-rekreační Arctic Cat Alterra TRV 700i XT EPS vás uchvátí nejen svými parametry, ale i moderním designem s agresivním vzhledem a ostrými liniemi. Nový přístup k designu přináší také atraktivní, vysoce svítivé halogenové přední světlomety a moderní LED osvětlení. Nový motor, podvozek a pérování posunují jízdní vlastnosti Arctic Catu Alterra TRV 700i XT EPS na zcela novou úroveň. Změněná geometrie přední nápravy zlepšuje přesnost řízení, a v kombinaci s elektrickým posilovačem řízení, prodlouženým podvozkem, propracovanou ergonomií a vysokou úrovní pohodlí přináší více komfortu a výrazně usnadňuje jízdu.
 

 


Wildcat XX a jeho spokojený zákazník

Náš další spokojený zákazník, který si odváží svého nového Wildcata XX RG XT od značky Arctic cat. Od základu zcela nově vyvinutý Wildcat XX má hodně silných stránek, ale tou nejsilnější je jeho podvozek a pérování. Žádná jiná sportovní side-by-side nedokáže v terénu tolik, co Wildcat XX, žádný jiný stroj nedá řidiči takovou důvěru jako stroj, na jehož kvalitách má lví podíl americká závodní legenda Robby Gordon. Wildcat XX je v současnosti nejextrémnější a zároveň i nejspolehlivější sportovní vysokovýkonná side-by-side na trhu, která vás dostane na úplně jiný level vašich dovedností a míry zábavy. Díky a přejeme hodně štěstí!

 

 


 

Nové čtyřkolky pro 12 WOG

Polský 12. vojenský hospodářský útvar v Toruni (12 Wojskowy Oddział Gospodarczy, WOG), působící jako orgán ozbrojených složek Polské republiky odpovědný za geografické mapování severních oblastí Polska, převzal v únoru 2016 první dvě čtyřkolky značky Arctic Cat. Čtyřkolky dovybavené speciálními ochrannými rámy, nosiči se zvětšenou kapacitou, malým plexištítem a přídavným pátracím reflektorem budou využívány pro zvýšení bezpečnosti a zlepšení ochrany letišť a ostatních komplexů ve správě 12 WOG. 


Alterra 450 pro polskou policii

Nedávno bylo v polském Krakově předáno šest kusů nejnovějších amerických čtyřkolek Arctic Cat 450 Alterra pro potřeby polské policie. Čtyřkolky dodané společností ASP Group s.r.o. umožní polským policistům provádět hlídkové, pátrací a záchranné operace ve špatně přístupných oblastech Malopolské vrchoviny a v těžkém hornatém terénu Polských Karpat. Pro účely polské policie byly čtyřkolky Arctic Cat 450 Alterra vybaveny ochrannými kryty podvozku a LED světly Shark, navijáky Arctic Cat, příručními hasicími přístroji, zdravotnickou výbavou pro poskytování první pomoci a speciálním policejním vybavením - homologovanými majáky, sirénou, zábleskovými světly apod.  Pro podstatné zkrácení dojezdových časů budou čtyřkolky Arctic Cat přepravovány na místo zásahu na speciálních přepravnících za novými terénními vozy Mitsubishi Pajero. Toto řešení významně přispěje ke zlepšení mobility polské policie v nepřístupných oblastech a ke zvýšení bezpečnosti obyvatel a turistů, protože policisté budou nyní moci hlídat rozsáhlé oblasti národních parků a přírodních rezervací.

 


ASP Group Polska vyhrála výběrové řízení na čtyřkolky Arctic Cat.

Oficiální dovozce čtyřkolek Arctic Cat do Polska, společnost ASP Group PL Sp.zo.o., vyhrála výběrové řízení na dodávku čtyřkolek Arctic Cat pro polské hasiče. Konkrétně se jednalo o dodávku 32 kusů strojů Arctic Cat 1000i XT PS 4x4 se sněžnými pásy TJD pro používání čtyřkolek v zimním období. Čtyřkolky Arctic Cat 1000i XT PS budou sloužit polským hasičům v celkem 16 krajských stanicích, kde budou pomáhat nejen při požárech v těžce dostupných oblastech, ale také při nouzových situacích jako jsou povodně a jiné přírodní katastrofy.
.....

Celá tisková zpráva v pdf ke stažení
 

 


Arctic Caty z Česka pomáhají výzkumníkům v Antarktidě

Na výzkumné stanici J. G. Mendela na ostrově Jamese Rosse v Antarktidě byla nedávno úspěšně zakončena v pořadí již devátá vědecká mise českých vědců z brněnské Masarykovy univerzity. Pro pohyb po Antarktidě a k dosažení dříve nedostupných lokalit se čeští vědci poprvé rozhodli využít terénní čtyřkolky...

„Pro velmi drsné antarktické podmínky jsme zvolili čtyřkolky značky Arctic Cat a mohu říci, že tyto čtyřkolky se osvědčily skvěle. S jejich pomocí jsme mohli spolehlivě dopravovat výzkumníky i vědecké přístroje do odlehlých částí ostrova, kam se kvůli zamrzlému moři nebylo možno jinak dostat. ...

Celá tisková zpráva v pdf ke stažení


 


Prowler HDX u Hasičského sboru

V prosinci roku 2013 byl představen nový Integrovaný operační program Evropské unie "Technika, technologie a prostředky HZS ČR pro efektivní zásah". Z něj bylo mimo jiné dodáno 10 terénních vozidel SxS Arcti Cat Prowler 700 HDX homologovaných v kategorii R (tedy speciální čtyřkolka) s pohonem všech kol včetně přívěsů.


Arctic Cat Bearcat Z1 XTArctic Cat Bearcat Z1 XTArctic Cat Bearcat 570 XTArctic Cat Bearcat Z1 XTArctic Cat Bearcat Z1 XTArctic Cat Bearcat 570 XTArctic Cat Bearcat Z1 XT
 


ARCTIC CAT ve výzbroji strážců šumavského národního parku

Správa parku kvůli nové jednotce hasičů vyhlásila výběrové řízení na čtyřkolky vybavené sněžnými pásy. Vítězně z tohoto řízení vyšly čtyřkolky ARCTIC CAT TRV 700i 4x4 a kanadské pásy TJD. Takový prostředek nikdy strážci k dispozici neměli. Nyní budou sloužit tři nové stroje ke kontrole lyžařských stop, odstraňování stromů padlých pod tíhou sněhu, k instalování tabulí upozorňujících narizika na lyžařských stezkách a k první pomoci lidem v nouzi nebo k práci v lese.


Arctic Cat Bearcat Z1 XTArctic Cat Bearcat Z1 XTArctic Cat Bearcat 570 XTArctic Cat Bearcat Z1 XTArctic Cat Bearcat Z1 XTArctic Cat Bearcat 570 XTArctic Cat Bearcat Z1 XT
 


Wildcat 1000i v litevské armádě

Speciální elitní oddíly ozbrojených sil Litvy - Lithuanian Special Operations Force (LITHSOF) - jsou v současnosti vyzbrojovány stroji Arctic Cat Wildcat 1000i s pohonem všech kol. Pro svoji schopnost se vysokou rychlostí pohybovat těžkým terénem, vysokou míru strategické mobility, schopnost přepravovat dvě osoby, přepravitelnost transportními letouny C-130 Hercules, obratnost a robustní konstrukci, spolehlivost a jednoduchou obsluhu, velký dojezd a relativně tichý chod se tyto stroje ukázaly jako vysoce účinné prostředky pro rychlé zásahy při speciálních operacích.


Arctic Cat Bearcat Z1 XTArctic Cat Bearcat Z1 XTArctic Cat Bearcat 570 XTArctic Cat Bearcat Z1 XTArctic Cat Bearcat Z1 XTArctic Cat Bearcat 570 XTArctic Cat Bearcat Z1 XT
 


 

Internetové stránky výrobce:

www.arcticcat.com

Hlavní menu
Čtyřkolky Side By Side Sněžné skútry

Příslušenství a doplňky

ASP Group s.r.o.

Oficiální dovozce produktů
americké firmy ARCTIC CAT
do České a Slovenské republiky

Facebook   YouTube

www.aspgroup.cz

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace