Ocenění "Circle Of Excellence Award"

Firma ASP Group s.r.o., oficiální dovozce čtyřkolek, SXS a sněžných skútrů Arctic Cat, získala ocenění jako nejlepší evropský distributor značky Arctic Cat 2014. Toto prestižní ocenění "Arctic Cat - Circle Of Excellence Award" je každoročně udělováno nejdynamičtějšímu a nejprogresivnějšímu prodejci / distributorovi značky Arctic Cat, který se nejdynamičtěji zasloužil o rozvoj značky, který nabízí nejkvalitnější služby a nejlepší podporu zákazníkům.

Slavnostní předání tohoto ocenění, již druhého v historii firmy ASP Group s.r.o., se konalo v listopadu 2014 na celosvětovém meetingu dealerů a distributorů Arctic Cat v USA.

Jsme velmi potěšeni tímto oceněním, které chápeme i jako velký závazek pro naši další práci. Že se firma ASP Group s.r.o. a značka Arctic Cat staly podruhé obchodně nejúspěšnější nejen v České republice, ale i v Polsku a Rumunsku, je zásluhou nejen celého našeho týmu, ale zejména vás, našich zákazníků. Bez vás by toto ocenění nebylo možné získat, a proto především vám patří naše největší poděkování.

Děkujeme!